KURBAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN
Kardeşin Duymaz El Oğlu Duyar!

Kardeşin Duymaz El Oğlu Duyar!

Editör 2020-07-19 GÜNCEL HABER

CHP’li Gömeç Belediyesi Balıkesir’de bulunan 7 CHP’li Belediyeden alamadığı yardımı Bursa’nın Nilüfer Belediyesinden aldı.

Balıkesir’de CHP’nin seçim kazandığı Bandırma, Gönen, Manyas, Balya, Edremit ve Burhaniye Belediyeleri Körfezin en küçük ilçesi konumunda olan ve ekonomik zorluklar içinde iş yapmaya çalışan Gömeç Belediyesine “kardeş elini” uzatmayınca, bu el çok uzaklardan Bursa’nın Nilüfer Belediyesinden geldi.

Başkan sevinçten greyderin üzerine çıktı…

Gömeç Belediye Başkanı Mehmet İrem HİMAM' ın Nilüfer Belediye Başkanı ile yaptığı görüşmeler neticesinde Gömeç'teki ova yollarının yapımı için greyder gönderdi. Böylece Gömeç Belediyesi sahil ve ova yollarının düzlenmesi çalışmalarını Belediye Başkanı Mehmet İrem Himam’ın bizzat greyderin üstüne çıkarak çalışmalara katılması ve yaşadığı sevinç yüzüne yansımıştı.

Gömeç Belediyesinden yapılan çalışmalarla ilgili yapılan açıklamada, “Nilüfer Belediye Başkanı Turgay ERDEM 'in talimatıyla Nilüfer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı personeller iş makineleri ile Gömeç' e gelerek, ilçemiz genelindeki ova yolları, sahil yolları ve imara açılan yeni alanlardaki yolları düzenlemek için hızlı bir giriş yaptılar. Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanımız Mehmet İrem HİMAM destekleri için Nilüfer Belediye Başkanı Turgay ERDEM' e teşekkürlerini iletti.” Sözleri yer aldı.

Bu şarkımızıda CHP'li Belediyelere armağan ediyoruz...!

Kardeşin Duymaz El Oğlu Duyar!

Susarlar sesini boğmak isterler

Yarımdır kırıktır sırça yüreğim

Çığlık çığlığa yar geceler

Kardeşin duymaz eloğlu duyar

Çığlık çığlığa yar geceler

Kardeşin duymaz eloğlu duyar

Çoğalır engeler yürür gidersin

Yüreğin taşıyıp götürür seni

Nice selden sonra kumdan ötede

Kardeşin duymaz eloğlu duyar

Nice selden sonra kumdan ötede

Kardeşin duymaz eloğlu duyar

Yıkılma…

(Zülfü Livaneli)

https://www.youtube.com/watch?v=zSPGx2RVSz0

 

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...