EDREMİT\\\'İN DÜŞMAN İŞGALİNDEN KURTULUŞUNUN 98. YILI KUTLU OLSUN
Karesi’de Hocaoğlu ile yola devam

Karesi’de Hocaoğlu ile yola devam

Editör 2020-09-28 BALIKESİR'DEN HABERLER

Ak Parti Karesi İlçe Başkanlık kongresi yapıldı.

İlçe Başkanlığına geçtiğimiz aylarda atanan siyasetin tecrübeli ismi Yusuf Hocaoğlu, tek aday olarak gidilen kongrede yeniden ilçe başkanı seçildi. Ak parti Karesi 3. Olağan kongresine Genel Başkan yardımcısı ve Teşkilat başkanı Erkan Kandemir, Teşkilat başkan yardımcıları, Bölge ve İl Koordinatörü, Denizli Milletvekili Şahin Tin, Balıkesir Milletvekilleri ve Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz kongreye katılan önemli isimler arasında yerlerini aldı.

Karesi’de siyasi birikimini göstermesi Beklenen yeni ilçe Başkanı Yusuf Hocaoğlu, kongre sonrası, “ İl Başkanımız Ekrem Başaran ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Karesi Belediye Başkanımız Dinçer Orkan, İlce Belediye Başkanlarımız, İlce Başkanlarımız, Manisa AK parti İl Başkanımız Salih Hızlı, Cumhur İttifakı MHP İlce Başkanımız, Kuruluştan buyana görev yapmış Milletvekillerimiz, Kadın ve Gençlik Kolları Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri,

Belediye Meclis Üyelerimiz, İlce Delegelerimiz, STK ve Oda Başkanlarımız, Ve Ak Parti’ye gönül vermiş dava arkadaşlarımız İle birlikte coşkulu bir şekilde gerçekleştirdik!

Kongremizin ve Yeni Yönetimimizin Hayırlara Vesile Olmasını Temenni Ederiz” dedi.

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...