EDREMİT\'İN DÜŞMAN İŞGALİNDEN KURTULUŞUNUN 98. YILI KUTLU OLSUN
Katipoğlu’nun çöküşü…

Katipoğlu’nun çöküşü…

Editör 2020-04-09 SÜRMANŞET

Ne günlere kaldık, “Oğlu babasını, Babası oğlunu hedef gösteriyor!”

Bir zamanlar Oğluna Sünnet düğünümde TIR hediye edecek kadar zenginleşen Nevzat Katipoğlu’nun piyasaya olan borçları nedeniyle Babasının iş yeri kurşunlandı.

Burhaniye’de iş hayatına devam eden Osman Zeki Katipoğlu iş yerine önceki gün yapılan silahlı saldırıyla ilgili olarak sosyal medya sayfasından bir paylaşım yaparak, oğlu ile alakasının olmadığını duyurdu. Baba Katipoğlu, “Oğlum olacak şahsiyet sayesinde dün akşam işyerim kurşunlandı kendisine lanet ediyorum ve 3. Şahıslara duyurulur iş yerim KATİPOĞLU Zeytinyağları ve şahsımla kendilerinin hiç bir ilgi ve alakası yoktur ilgililerin bilgilerine...!!!” diyerek ticari faaliyetlerinde oğlu ile bağlarının kalmadığını, ticari işlerinden oğlunun sorumlu olduğunu duyurdu.

Edremit Körfezinde Piyasaya yüklü miktar borç yapan Nevzat Katipoğlu ilk olarak İskele mahallesinde bulunan iş yerini birilerine devretmek zorunda kaldı. Piyasada çek ve senetleri dolaşan Katipoğlu’ndan parasını alamayanlar oğlu tarafından “Bütün Paramın Üstüne Babam Yattı” sözlerini sarf etmesiyle babasını açık hedef yaptı. Böylece babasını Hedef yapan Katipoğlu, Babasının iş yerinin kurşunlanmasına neden oldu!

Market’te kıstırmışlardı…

Geçtiğimiz ay Burhaniye’de Şok markette yaşanan olay unutulmadı. Markette çalışanların alarm tuşuna basmasıyla sirenlerin çaldığı olayda, Burhaniye’li iş adamı Nevzat Katipoğlu’nun arkasından silahlı oldukları iddia edilen 3 kişinin girdiği ve Katipoğlu’nun ruhsatlı silahını çekerek kendisini savunduğu iddia edilmişti. Polislerin müdahalesi ile Katipoğlu Marketten çıkartılmış ve yasal işlemler başlatılmıştı. Son yaşanan olay ise alacak-verecek meselesi yüzünden zaten zor ve gergin günler geçiren Burhaniye halkının tepkisine neden oldu! Alacağı olan kişilerin ellerine silah alarak çek-senet tahsilatına girişmesi, olayların büyüyeceği izlenimi verirken, huzuru bozan olaylara vatandaşların can ve mal güvenliği açısından müdahale edilmesi istendi.

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...