EDREMİT BELEDİYESİ RAMAZAN BAYRAMI
MHP\'DEN SERT TEPKİ

MHP\'DEN SERT TEPKİ

Editör 2019-11-21 BALIKESİR'DEN HABERLER

Balya'da İYİ Parti ilçe Başkanına karşı silahlı saldırı olayını MHP'ye yamamak isteyen isteyenlere sert tepki gösterildi. İki arkadaş arasında bir gece öncesinden başlayan tartışma ve sonrasında yine aynı kişinin iş yerine gelerek silahlı saldırı yaptığı bilinirken, malum kesimin MHP'yi yıpratmak amacıyla manipülasyon yaptığı iddialarına MHP Balıkesir İl Başkanı Ekrem Gökay Yüksel yazılı açıklama ile cevap verdi.

İl Başkanı Yüksel, " Dün akşam, Balıkesir İli Balya İlçemizde meydana gelen olay ile ilgi vatandaşlarımızı bilgilendirme ihtiyacı doğmuştur. Gerçekleşen olayın tamamen şahıslar arasında olduğu, bireysel çekişme ve husumetler sebebiyle meydana geldiği bilgisine ilk anda ulaşmış bulunmaktayız.

Milliyetçi Hareket Partisi, İl Yönetimleri, İlçe Yönetimleri, Parti Üyeleri ve bu davaya gönül veren tüm dava arkadaşlarımızın Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin bütünlüğü ve Türk Milleti’nin huzuru için verdiği mücadeleler ortadadır.

Bu minvalde; yaşanan bu kötü hadisenin Partimiz ve fikirlerimiz ile hiçbir alakası olmadığını, yaşanan bu münferit ve şahsi olay sebebiyle kimsenin siyasi bir rant devşirme gayreti içerisinde olmaması gerektiğini, atılacak adımların küçük siyasi çıkarlar devşirmek üzerine olmaması aksine birlik ve beraberliği tesis ve temin edici şekilde sürecin değerlendirilmesi gerekliliğini bir kez daha altını çizerek hatırlatmak isteriz.

Gerek Emniyet Güçlerimizin ve gerekse Adli Makamların konu ile ilgili çalışmaları hakkında ilerleyen süreçte kamuoyunu bilgilendirmeye devam edeceklerine inanıyoruz." dedi.

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...