23 NİSAN KUTLU OLSUN
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, ‘‘14 Mayıs’ta Aziz Milletim Sıra Sende’’

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, ‘‘14 Mayıs’ta Aziz Milletim Sıra Sende’’

misi 2023-05-06 SÜRMANŞET

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, ‘‘14 Mayıs’ta Aziz Milletim Sıra Sende’’

MHP lideri Bahçeli'den 'Erdoğan gitmeli' diyen The Economist'e sert tepki: Türkiye'ye yön veremezler

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Balıkesir'de düzenlenen mitingde vatandaşlara hitap etti. Burada önemli açıklamalarda bulunan MHP lideri Bahçeli, The Economist dergisinin 14 Mayıs seçimleri için kullandığı dergi tasarımlarında "Erdoğan Gitmeli" ifadesine sert tepki göstererek "Haçlı zihniyete kimin gideceğini 14 Mayıs'ta gösterecek olan Türk milletidir. Küresel sermaye çeteleri Türkiye'ye yön veremezler, Türkiye'yi sömürge ülkesi haline getiremezler." dedi.

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Balıkesir mitinginde önemli açıklamalarda bulundu. 'Aziz Milletim Sıra Sende' temalı mitingde konuşan Bahçeli 14 Mayıs seçimlerine ilişkin açıklamalar yaptı.

 

MHP lideri Bahçeli'nin açıklamalarından öne çıkanlar şu şekilde:

"Dünyaya istikamet verecek kudrette bir Türkiye'nin inşası, ancak ve ancak Türk İslam kültüründen feyzini alan, fedakarlık numunesi bir ahlaki kucaklaşmayla mümkün olacaktır. Bu ahlaki kucaklaşmanın adı Cumhur İttifakı'dır. Milli ve ahlaki kucaklaşmanın devlet ve millet hayatında kök salmasına da Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi refakat edecektir. Küresel medya Kılıçdaroğlu ile nifak saçmaktadır.

 

'ERDOĞAN GİTMELİ' DİYEN THE ECONOMİST'E SERT TEPKİ

 

Ağıtlar yakılmasına neden olan caniler bugünkü CHP ile işbirliği halindedir. Katiller İYİ Parti ile emel ve hedef peşindedir. Küresel emperyalizm Kılıçdaroğlu'nun akıl ve vicdan şifrelerini ele geçirmiştir. The Economist Dergisi Erdoğan gitmeli diyormuş. Haçlı zihniyete kimin gideceğini 14 Mayıs'ta gösterecek olan Türk milletidir. Küresel sermaye çeteleri Türkiye'ye yön veremezler, Türkiye'yi sömürge ülkesi haline getiremezler. Alayı gelsin, hepsi toplanıp gelsin, şayet boyun eğersek onlar gibi namerdiz. Çıkar ortakları, küresel sermaye çeteleri, terör örgütleri, Türkiye düşmanları, tefeciler, faiz bağımlısı bankerler alayı birden Türkiye'nin önüne geçmiş.

 

'KILIÇDAROĞLU MİLLİ GÜVENLİK SORUNUDUR'

 

2023 yılının en önemli seçiminin Türkiye'de olacağını ağız birliği halinde iddia etmeye başlamışlar. Cumhuriyetten intikam almak istiyorlar. İstedikleri kukla gibi oynanan, denetim altında tutulan, taviz ve teslimiyet döngüsüne girmeye hazır Cumhurbaşkanıdır. Sözde Kürdistan projesinin figüranı Kılıçdaroğlu'dur. Terör koridorunun taşeronu Kılıçdaroğlu'dur. Kılıçdaroğlu ve zillet ittifakı milli güvenlik sorunudur. MHP'ye saldırı vardır. Cumhurbaşkanımız Erdoğan'a hazımsızlık had safhadadır. Kılıçdaroğlu'nun geleceğe ışık tutan tek bir projesi yoktur. İYİ Parti başkanının dedikodudan yaptığı başka birşey yoktur.

 

Hangi tuzağı kurarlarsa kursunlar, üzerlerine yürüyoruz. Yedi düvelin bileğini sandıkta bükmek için milletimize güveniyoruz. Teslim olmayacağız. Taviz vermeyeceğiz. Tehir etmeyeceğiz, millet, vatan diyeceğiz, bayrağın altında toplanıp bağımsızlığımıza gölge düşürmeyeceğiz. Devlet ve milletiyle hep birlikte Türkiye diyeceğiz.

 

'TAVRIMIZ NET, DURUŞUMUZ KUVA-Yİ MİLLİYE'DİR'

 

100. yıl dönümünü karşıladığımız cumhuriyetten intikamn almak istiyorlar. Biliniz ki tehlike çok büyüktür. Millet İttifakı'nın miladı dolmuş parlamernter sistemden başka söyleyecekleri bir şey olmamıştır. Hangi tuzağı kurarlarsa kursunlar, üzerlerine yürüyoruz. Yedi düvelin bileğini sandıkta bükmek için milletimize güveniyoruz. Teslim olmayacağız. Taviz vermeyeceğiz. Tehir etmeyeceğiz, millet, vatan diyeceğiz, bayrağın altında toplanıp bağımsızlığımıza gölge düşürmeyeceğiz. Devlet ve milletiyle hep birlikte Türkiye diyeceğiz.

Tavrımız, net, duruşumuz Kuvâ-yi Milliye'dir. Biz tam bağımsızlığımızı ve milli bekamızı son damla kanımıza kadar koruyacak iman ve iman gücünün tarafındayız. Çağrımız önce ülkem diyen herkesedir. Gelin bir olalım, el ele verelim hep birlikte Türkiye'nin gücünü gösterelim. Ne mutlu Türk'üm diyene.

 

Kandil ve Pensilvanya'nın esiri olan zillet ittifakı ağır bedel ödemeye hazır olsun. Balıkesir bölünmeye kapalıdır. Doğru zaman doğru adam Recep Tayyip Erdoğan.

 

Biz MHP'yiz, Cumhur İttifakı'yız, Türkiye'yiz, hep birlikte Türkiye'yiz. 14 Mayıs dönüm tarihidir. Türkiye'ye tuzak kuranlar 14 Mayıs'ta alt edileceklerdir. Emperyalizmin kalleş ve kanlı fermanına ümit bağlayanlar 2023'te kenara itilecektir. Bu milli ve demokratik mücadelede bizimle misiniz? Alayınızdan Allah razı olsun."

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...