EDREMİT\\\'İN DÜŞMAN İŞGALİNDEN KURTULUŞUNUN 98. YILI KUTLU OLSUN
MHP\'nin savunduğu şeye bak!

MHP\'nin savunduğu şeye bak!

Editör 2020-10-13 SÜRMANŞET

Gençlerin uyuşturucu ile zehirlendiği, kadın ticareti yapılan alanın temizlenmesini önlemek için sahte çevreci oldular!

Kadın ve Ot ticareti yapılan ağaçlık alanı savunanlar gerçek niyetlerini açıklasınlar!

Burhaniye Belediyesi; "Ağaçlık alanda, kadın ticareti, ot ticareti ve madde kullanımı ve satışı yapıldığına dair emniyet ve belediyede vatandaşlar tarafından yapılan birçok şikayet ve talepler bulunduğu belirlendi."

Bu çamlığımızda hiçbir ağaç kesilmemiş ve kesilmeyecektir..!

Burhaniye'de "Bir Bardak su da fırtına kopartanların hevesi kursaklarında kaldı! Siyasi malzeme yapmak adına kamuoyunu yanıltan açıklamalar yapan, Siyasi figüranların ağaç kesilecek bahanesiyle, suç işlenen bir alanın rehabilite edilmesini önlemek olduğu ortaya çıktı! Ağaç kesecekler diye yaygara yapanlar, sosyal amaçlı kullanılmayan alanda işlenen suçları örtbas etmek mi istedikleri sorusu gündeme geldi! Polis ve Belediye kayıtlarında yer alan bilgilere göre, Ot ve kadın ticareti yapılan alanı korumak isteyenlerin gerçek amaçları sorgulanmaya başlandı. Burhaniye Belediyesi yaptığı yazılı açıklamada, " Bu alanda kadın ticareti, ot ticareti ve madde kullanımı ve satışı yapıldığına dair emniyet ve belediyemize halkımızca yapılan birçok şikayet ve talepler bulunmaktadır. Bu alanın kötü izbe ve halinden kurtarılarak park alanı düzenleyip ışıklandırılarak gece gündüz halkımızın aileleriyle kullanabileceği park ve aktivite alanlarına çevrilecektir." diyerek bir süredir "ağaç kesilecek" masalı anlatan ve siyasi şon peşinde olanların Burhaniye halkını yanılttıkları ortaya çıktı!

MHP Meclis'te sessiz, sokakta rol yapıyor!

Şimdiye kadar hiçbir çevre eyleminde görünmeyen MHP, Burhaniye'de adeta çakma çevreci oldu! Ağaç kesimi yapılmayacak alanda "Belediye ağaç kesecek" diye yalan beyanlarda bulunanlar CHP'yi siyasi hedef haline getirip, siyasi çıkar etde etmek istediler. Bu suruma tepki gösteren Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, " MHP Meclis üyeleri ve Ak Parti İlçe Başkanı Belediye meclis üyesi olmasına rağmen Belediye meclisinde bu konuyla ilgili görüşmeler yapılırken, hiçbir tepki ve karşı görüş belirtmeden susmuşlardır! Bu kararlar geçerken neden mecliste hiç konuşmamış ve bir şey söylememişlerdir?" diyerek MHP'nin gerçek yüzünü gösterdi!

Deveciler, " Doğa ve hayvan dostu belediye olarak halkımızın yanında halktan yana tavır alıp, Burhaniye’nin gelişimi için uzun vadeli projelere imza attığımızı, Burhaniyelilerin bu hizmetlere en iyi şekilde ulaşarak, ayrıcalık kazanması yönünde de çalışmalar yaptığımızı kamuoyuna gururla bildiririz. Bu alanın görüşüldüğü mecliste; Öğretmenler mahallesi sahilinde 12 bin m2 park alanı ve yine Ören mahallesi Ayaklı mevkiinde 56 bin m2 park alanı da Burhaniye halkına kazandırılmıştır. Bu kazandırılan iki park alanına da ayrıca 600 civarında ağaç dikilecektir.Yapılan projede ağaçların katledileceği yönünde yapılan spekülasyon ve açıklamalar asılsız olup kamuoyunu manipüle etme amacından ibaret olup, karalamaya yöneliktir." dedi.

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...