EDREMİT'İN DÜŞMAN İŞGALİNDEN KURTULUŞUNUN 99. YILI KUTLU OLSUN
Milyonluk Plazada yaşıyor!

Milyonluk Plazada yaşıyor!

misi 2021-07-21 POLİTİKA

Milyonluk Plazada yaşıyor!

Şarlatan hoca Ayvalık’ın köyünde müstakil, İstanbul’da milyonluk rezidans’ta yaşıyor!

Bakmayın Ayvalık’ın Hacıveliler köyünde mütevazi hayat sürdüğüne! Burada masumları oynayıp tokatlıyor, İstanbul’da lüks rezidanslarda yaşıyor! Altında 3 Milyonluk Range Rover, Ayvalık Marina’da lüks yatı ve İzmir’de milyonluk villası var!

Lüks yaşamıyla gündeme gelen Şarlatan Medyumun İstanbul Altunizade’de Emaar Square’de Home ofisi bulunduğu anlaşıldı. Aylık kiraları 10-15 bin lira olan Plazalarda 50 m2 bir yerin 1,5 milyon liradan 2,5 milyon liraya kadar satıldığı öğrenildi. Hocanın, İstanbul’da VİP yaşamıyla “fındık” kırmaya başladığı anlaşıldı!

10 yılda zirve yaptı!

Ayvalık Sarımsaklı’ta otelerde Bulaşık yıkamamakla, fal bakmakla başlayan ticari hayattan, 10 yılda milyonlarca liraya hükmeden Şarlatan Medyum Murat Yüzgünç’ün bilinmeyen lüks yaşamına Ses haber merkezi ulaştı! MR Zeytincilik adı altında “Zeytinyağı ticareti” yaptığı ve iş adamı olduğu açıklanan Medyum Murat Yüzgünç’ün çevresine topladığı hatırlı kişileri referans göstererek devletten uygun kredi pazarlıkları yaptığı anlaşıldı! Hayır ve dini duygularıyla yanlarına gelenlerin manevi duygularını istismar eden özel ekip ile mala çökme, kredi komisyonu gibi işlerden yol bulmuşlar.

Mal varlığını yakınlarının üzerine aktardı(mı)?

Jandarma ve Polis görevlilerin tayinlerini bile yaptırmış!

Ayvalık’ın Hacı Veliler köyünde bulunan Derman çiftliğinde (Geylani) Kredi kartı ve nakit para ile sözde hayır işleri, dua ve büyü işleri yapan Medyum Murat’ın aslında Nitelikli Dolandırıcılık yaptığı ve özel ekibiyle Karapara aklama işlerine bulaştığı iddia edildi. Yıllardır Ayvalık ve Gömeç bölgesinde kandırdığı siyasi ve bürokratları parmağında oynatan Şarlatan Hocanın, durumundan şüphelenen Güvenlik görevlileri “sürdürmekle tehdit” ettiği, hatta bazı Jandarma ve Polis görevlilerin tayinlerini çıkarttırdığı iddia edildi. Devlet görevlilerini siyasi nüfus kullanarak parmağında oynatan hoca, gerçeklerin ortaya çıkmasıyla köşeye sıkışırken, şimdi de aynı baskıyı haber yapan yayın kuruluşlarına karşı oluşturmaya başladı!

Mallarına çökmüşler!

Derman çiftliğini esnafın elinden büyü ile korkutup almışlar!

Ayvalık’ın Şarlatan medyumu Murat Yüzgünç’ün Hacı Veliler köyünde bulunan 60-70 dönümlük araziyi de Gömeç’te Yusuf Derdemez adlı bir esnaftan ele geçirdiği ileri sürüldü. Ayvalık Cumhuriyet Savcılığına yapılan suç duyurusunda, “Büyü ve ilaçlı su içirilerek” bilinç kaybına uğradığını belirlen esnaf “malıma çöktüler. "Arazimi elimden aldılar” diyerek yasal haklarını aramaya başladı! Haber merkezine ulaşan ihbarlar da ise, “bizlerinde paralarını aldı 3-4 bin lira para aldı. Paramız yoktu kredi kartı ile tahsil etti” gibi birçok şikayet gelmeye devam ediyor.

Sıra Güler Sabancı’da mı?

İş dünyasının önemli ismi Sabancı Holding yönetiminde bulunan Güler Sabancı’da Şarlatan Hocanın ilgi alanına girdi.! Ayvalık’ta Ayışığı manastırını alıp, onaran ve Ayvalık bölgesine yaptığı ziyaretlerle dikkat çeken Güler Sabancı ile sık sık biraraya gelen sözde Medyumun nasıl bir plan içinde olduğu anlaşılamadı! Birçok iş insanını dolandırdığı için hakkında yasal işlem yürütülen Ayvalık Medyumunun, İstanbul’da gizli buluşmaları, milyonluk plazalarda sözde Zeytinyağı satışı yaparak geçimini sağladığı ileri sürülse bile, satılan zeytinyağlarının nasıl bir özelliği olduğu merak edilmeye başladı! Okunmuş veya büyülü Zeytinyağı ticareti mi yaptığı anlaşılamayan Hoca ve özel ekibinin hedef büyüterek Holding patronlarına uzandıkları konuşuluyor!

ÖZEL HABER: DOĞAN DOĞAN/AYVALIK

 

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...