Sabahattin Ali Anı Evi açılışı
Ok’tan talimat mı alıyorsunuz?

Ok’tan talimat mı alıyorsunuz?

Editör 2020-05-15 SÜRMANŞET

Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclisi olağanüstü toplandı.

Toplantıda en dikkat çeken bölüm ise İYİ Partili meclis üyelerinin çoğunluğu ellerinden cep telefonlarını bırakmadı. Kulislerde, bir süre önce partisinden istifa eden Milletvekili İsmail Ok’un cep telefonları ile verdiği talimat ile meclisi yönlendirdiği ve kendisine yakın Meclis üyelerine mesaj vererek halen İyi Partiyi yönetmeye çalıştığı iddialarıydı!

Ok'tan talimat alanlar istifa edecek mi?

Büyükşehir Meclisinde gündem görüşmeleri sırasında İYİ Partili meclis üyelerinin Millet ittifakı sayesinde Meclise girdikleri CHP’nin bile “evet” dediğine “hayır” dediler. Sert muhalefet yaparak dikkat çekmeye çalışan meclis üyelerinin bu kadar telefonla oynamaları kamera kayıtlarına girerken, perde arkasından İYİ Partiyi dizayn eden İsmail Ok ile birlikte hareket eden Meclis üyelerinin istifa edip etmeyeceği oldu!

Meclis ciddiyet ister

İyi Partili Meclis üyelerinin Avlu Kongre merkezinde yapılan Meclis toplantısında, Basın locasının tam altında sıralanması, cep telefonlarıyla oynama anlarını kayıt altına alındı. Meclis ciddiyetinden yoksun bir şekilde, bir ellerinde telefon ile iletişim kuran İYİ Partililerin İsmail Ok’tan talimat mı aldıkları, Cep telefonları ile sosyal medya sayfalarında mı gezdikleri anlaşılamadı!

 

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...