EDREMİT\\\'İN DÜŞMAN İŞGALİNDEN KURTULUŞUNUN 98. YILI KUTLU OLSUN
Şezlong yüzünden polisi vurdular

Şezlong yüzünden polisi vurdular

Editör 2019-07-23 SÜRMANŞET

Şezlong yüzünden çıkan silahlı çatışmada Polis memuru hayatını kaybetti.

Altınoluk sahilinde Şezlong nedeniyle çıkan tartışmada bir polis memuru ile AK Parti Edremit ilçe başkanı Yaşar Karabulut’un kardeşi Yüksel Karabulut silahlarını çekti. Karşılıklı silahlar ateşlenirken Polis memuru kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. 2 kişi de yaralandı.
Olayın oluş şekli hakkında ise, Altınoluk Narlı sahil bölgesinde büfe işletmesi yapan AK Parti Edremit ilçe başkanının kardeşi Yüksel Karabulut, sahilde denize girmek isteyen vatandaşlara yediği ceza yüzünden hakaret etmeye Başladı. Olaya müdahale eden ve annesi ile tatile gelen polis Memuruna 4 kişinin saldırıp darp etti. Aracından silahını alan polis memuru havaya ateş etti. Bunu gören Yüksel Karabulut ise silahını çekerek polis memurunu boynundan vurdu. Düşerken ateş eden polis Memuru da Yaşar Karabulut’u yaraladı. İstanbul Başakşehir'de görev yapan polis Memuru olayda yaralı olarak Edremit özel hastanesine kaldırılan Polis memuru Kadir Ozan Yüce hayatını kaybetti. Olayda Yüksel Karabulut, Mehmet Coşkun adlı kişilerde yaralandı. Olayla ilgili çok yönlü inceleme başlatıldı.

Doğan Doğan/ Ses Haber Merkezi-Edremit

 

Benzer Haberler

  • Murat BOZKURT | 2019-07-24 18:10:13
    Ne Edremit İlçe Emniyet ne Edremit İlçe Jandarma ne de Edremit Kaymakamlığından çıt yok.Gencecik bir polis şehit olmuş.YUH size.

  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...