EDREMİT\'İN DÜŞMAN İŞGALİNDEN KURTULUŞUNUN 98. YILI KUTLU OLSUN
TAMAMEN DUYGUSAL…

TAMAMEN DUYGUSAL…

Editör 2020-01-14 SÜRMANŞET

TRABZON VE İMAM HATİP HABERİNİN ALTINDAN “İHALE ÇIKTI”

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ı Üniversite öğrencileri ile siyasi espri konusu sohbetini TV 100 Kanalından aylar sonra “Cımbız” ile servis eden şirketin niyeti ortaya çıktı!
TV 100 Sahiplerine Ballı Kaymak ihale vererek ağızlarını sulandıran eski Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’na yaptıklarını şimdiki Büyükşehir Belediye Başkanına da yapmak isteyen şirketler açık ihale yerine, adrese teslim ihale olarak bilinen 21/B maddesinden ihale yapması için “Büyük oyun oynadılar” Yücel Yılmaz ve ekibine diz çöktüremeyen şirketler, açık ihale yapılınca, ihaleye bile girmediler!

Esi Başkan Zekai Kafaoğlu’na “Yürü ya kulum” hamlesini başlatan, sebepsiz zenginleşmenin ilk adımı olarak değerlendirilen dev ihaleyi “TV 100” kanalının sahipleri almıştı. Şirkete 187 milyon liralık yol ihalesini 21/B maddesinden veren Kafaoğlu, firma sahipleri ile kafa kafaya verip TV 100’ü de satın alınmasını sağlamışlardır.

Şimdi Kamuoyu soruyor;

Ballı kaymaklı ihaleyi verirsen iyi başkan vermeyince kötü başkan mı ilan ediyorlar? 90 Milyon liralık BALTOK ihalesini adrese teslim vermeyen Büyükşehir ekibini yıpratmak için hamle yapan şirketler, kısa yoldan milyonlar kazanmak için, yetim haklarına göz mü dikiyor?

Ses Haber ekibinin araştırma haberinin detayları çok yakında…..

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...