KURBAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN
TÜRK MİLLETİ ADINA MAHKUM OLDULAR…

TÜRK MİLLETİ ADINA MAHKUM OLDULAR…

Editör 2020-02-11 SÜRMANŞET

Para ve siyasi hırs ile memlekette rezil oldular!

Edremit’in sözde idealist memleket sevdalısı Tuncay Kılıç saklanacak delik arıyor ve fare gibi kaçıyor! Yanında suç ortağı Remzi Akın’la Yargıtay’ın yerel mahkemenin verdiği cezaları onamasıyla sırra kadem bastılar!

Edremit halkının en değerli yeri, Akçay’ın gözbebeği olan Halk plajını hileli yöntemler ile satan dönemin Edremit Belediye Başkanı Tuncay Kılıç ve suç işbirlikçisi Remzi Akın, “Zimmet, Rüşvet, İhaleye fesat karıştırma ve özel belgede sahtecilik” yargılandıkları mahkeme kararının Yargıtay 5. Ceza Dairesi tarafından “TÜRK MİLLETİ ADINA” cezaları onandı. Yargıtay ilamında rüşvete konu olan Tuncay Kılıç’ın oğlu Avukat Fatih Oğuzhan Kılıç’ın bindiği 34 KLC 24 plakalı Mercedes marka aracın da müsadere edilmesine yani elinden alınmasına karar verilmişti.

RÜŞVET DOSYASI BU AY KARARA ÇIKIYOR

Edremit Belediyesinde Rüşvetlerin havada uçtuğu dönemde, İmar dosyaları nedeniyle yapılan 2. Operasyonda devam eden Rüşvet dosyası ise yıllar sonra 20 Şubat 2020 tarihinde karara çıkıyor. Burhaniye Ağır Ceza Mahkemesinde Cumhuriyet Savcısının tüm yargılanan o dönemin meclis üyeleri ve Belediye Başkanı Tuncay Kılıç için “rüşvet” suçundan ceza verilmesini talep etti.

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...