EDREMİT\'İN DÜŞMAN İŞGALİNDEN KURTULUŞUNUN 98. YILI KUTLU OLSUN
TÜRKÜ DİNLEMEYE GİTTİLER POLİS DAYAĞI YEDİLER!

TÜRKÜ DİNLEMEYE GİTTİLER POLİS DAYAĞI YEDİLER!

Editör 2019-09-20 GÜNCEL HABER

Edremit Emniyetinde görevli sivil bir polis memuru önceki gün bir kadını ve yanında bulunan erkek arkadaşını dövdüğü iddia edildi!

Edremit’in Altınkum Mahallesinde Konak türkü evinde meydana gelen olayda alkollü olduğu ileri sürülen “Eşekçi” lakaplı Polis memurun “eline çarpan” kadınla girdiği tartışma sonra iş yerinde kadına tokat atarak yere serdiği daha sonrasında ise kadının yanında bulunan erkek arkadaşını dışarı çıkartarak tekme-tokat darp etmesi üzerine olay adliyeye yansıdı. Aynı Polis memurunun daha öncede başka bir barda yine bir kişiyi darp ettiği iddia edildi. Olay sonrası Polis memurundan şikâyetçi olan Neşe S. Adlı bayan ve arkadaşı karakola götürüldü. Darp olayının yaşandığı esnada başka bir komiser yardımcısının da darp olayına karışan Polis memurunun yanında olduğu ve olaya müdahale etmediği belirtildi.

Emniyet müdürlüğü inceleme başlattı

Uzun zamandır Edremit Emniyet Müdürlüğünde bu veya buna benzer olay yaşanmadığı bilinirken, Emniyetin imajını zedeleyecek böylesine müessir olaylara karşı hassasiyet gösterilmesi bekleniyor. Edremit Emniyet Müdürlüğünün olayla ilgili inceleme başlattığı da öğrenildi.

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...