EDREMİT'İN DÜŞMAN İŞGALİNDEN KURTULUŞUNUN 99. YILI KUTLU OLSUN
YATLAR, KATLAR, ARABALAR…. “SEFAM OLSUN”

YATLAR, KATLAR, ARABALAR…. “SEFAM OLSUN”

misi 2021-07-15 SÜRMANŞET

SİYASİLERİ PARMAĞINDA OYNATMIŞ…

YATLAR, KATLAR, ARABALAR…. “SEFAM OLSUN”

Tipini değiştirerek yeni bir hayata başlaması beklenen Medyum Murat’ın, Balıkesir’de sazan modeli siyasileri ağına düşürerek “etinden-sütünden” istifade ettiği anlaşıldı. Siyasi imtiyaz ile dokunulmazlık verilen(!)  Medyum Devlet memurlarını “seni buradan sürdürüm” diye tehdit bile etmiş! Bizim sazan siyasilerde “ADAY YAPACAĞIM” masalıyla adeta medyuma teslim olmuşlar!

 

CİNCİ HOCAYLA FOTOĞRAF ÇEKTİRENLER NEREYE KAYBOLDU?

CİNCİ HOCANIN YANINDAN AYRILMAYAN SİYASİ SAZANLAR CİL YAVRUSU GİBİ DAĞILDI!

Gömeç-Ayvalık ve Aliağa üçgeninde mekik dokuyan Cinci Hoca kılıç değiştirmiş! Kamuoyuna yansıyan fotoğrafları sonrası karizması çizilen ve tanınmamak için köşe bucak saklanan Cinci Medyum Murat Yüzgünç’ü (34) görenler tanıyamadı. Ayvalık’ın Hacı Veliler köyünde mülkiyeti Yusuf Derdemez’e ait 70 dönümlük araziyi ele geçiren şebeke elemanları, Derman çiftliği olarak bilinen sözde dergaha gelen siyaset ve bürokrasinin üst düzel yöneticilerini de ekti altına alarak sözde zeytinyağı ticareti yapıyor bahanesiyle vermişler tırpanı!

ESKİ HOCA GİTTİ, YENİ HOCA GELDİ!

34 Yaşındaki Cinci hocanın 10 yıl önceki fotoğraflarına bakanlar, hocanın şimdiki halini görünce şaşkına döndü! Büyü, fal, Medyum ayaklarıyla milyonlarca lira dolandıran şebekenin Gömeç-Ayvalık ve Aliağa üçgeninde şirketler alarak ticarete soyundukları Aliağa’da gemi söküm gibi balla bir şirkete de çöktükleri ileri sürülüyor! Son yıllarda hızlı yükselişleri devam eden Dolandırıcılık ekibi kredi kartı ile ödeme yapmak isteyenler için pos cihazı bile kullanmışlar! Banka’da toplanan paralarla Yatlar, katlar ve Range Rover araçlara biner olmuşlar! Parayı bulan Hocanın Ticari faaliyetleri ve ortaklarının mal varlıklarında ki anormal artışın “HAKSIZ ZENGİNLEŞMENİN” “HAYATIN DOĞAL AKIŞINA AYKIRI” olduğu nedeniyle MASAK tarafından mercek altına alınması isteniyor.

ÖZEL HABER: DOĞAN DOĞAN/AYVALIK

 

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...