EDREMİT\\\'İN DÜŞMAN İŞGALİNDEN KURTULUŞUNUN 98. YILI KUTLU OLSUN
Zehir zembelek açıklama…

Zehir zembelek açıklama…

Editör 2020-10-02 POLİTİKA

Deva Partisini kuranlar AK Parti delegesi yazıldı. Partide ilçe başkanlığı meclis üyeliği yapanlar listeye bile alınmadı!

Skandal gelişme de ," Deva’nın Burhaniye kurucu İlçe Başkanı Yasin BATMAZ ve kurucularından Fuat PEK’i Ak Parti Burhaniye kongre öncesinde delege olarak resmi kayıtlarda yerlerini aldılar. Şimdiki ilçe Başkanı Namık Kemal Gedikoğlu bile delege yazılmadı.

 

Birçok seçimde Delege olarak Ankara’ya giden Bedir, son atanan ilçe başkanın kendisini ve bazı arkadaşlarını “doğal delege” yazmamasına sert tepki gösterdi.

 

Burhaniye Ak Partide 5 yıl ilçe başkanlığı yapan Onur Bedir, yeni atanan ilçe Başkanı Namık Kemal Gedikoğlu’nun bile İl Delegesi yazılmadığı listeye ateş püskürdü. Balıkesir il yönetimine siyasi etik kuralları hatırlattı.

Burhaniye Ak Partide ilçe Başkanlığı yapan Onur Bedir, Özer Koyuncu ve Meclis üyeleri Süleyman Söyler ile Yaşar Yılancı’nın neden delege yazılmadığını sordu.

 

Balıkesir’de AK Parti il ve ilçe yönetimleri kongre süreci devam ederken kaynamaya başladı. İl Başkanı Ekrem Başaran’ın başarısız yönetim ve rakip gördüğü siyasileri bertaraf etme hayalleri ilçe yönetimlerine kadar sıçradı! Bazı ilçelerde huzur hakim olurken, bazı ilçelerde huzursuzluk hat safhaya çıktı!

Edremit Körfezinin önemli ilçesi Burhaniye’de de tepkiler gelmeye başladı. Ak Partiye emek verenlerin görmezden gelindiği ve adeta tasfiye sürecinin işletildiği gözlemlenirken, Ankara’nın yaşanan huzursuzluklara ve partiyi tekeline almak isteyenlere karşı duyarlı olmaya davet edildi.

Burhaniye eski ilçe Başkanı Onur Bedir’in sert açıklamasında,

“Gördüğüm lüzum üzerine;

AK Parti kurulduğundan beri üyesiyim. Partimizin tüm kademelerinde verilen görevi elimden geldiğince yaptığıma inanıyorum.

2 defa atanarak 2 defa da İlçe Kongresinde seçilerek 4 defa mazbata alıp 5 yıl Burhaniye İlçe Başkanlığı görevini onurumla yaptım.

İlçe Başkanlığım zamanında; 3 genel seçim,1 Cumhurbaşkanlığı seçimi,1 Halk Oylaması ve 15 Temmuz hain darbe girişimi geçirdik.

2 yıl önce İlçe Kongremizde karşıma aday olarak çıkıp kallavi tokat yiyen aklı evvel KUKLA, beni delege bile yazmayarak aklınca benden rövanş alacak..

Hadi senin bende kuyruk acın var, beni delege yazmadın..

Daha önce İlçe Başkanlığımızı ve Burhaniye ve Büyükşehir Belediye Meclis üyeliğimizi yapan Özer Koyuncu ve Pelitköy Belde Başkanlığı ve Burhaniye Belediye Meclis Üyeliği yapan Süleyman Suavi SÖYLER’i niye yazmadın..

Daha da ilginci Burhaniye Belediye Meclis Üyemiz

Namık Kemal Gedikoğlu

Başkanımızı bile delege yazmamışsınız..

Önümüzdeki günlerde yapılacak olan Burhaniye AK Parti İlçe Başkanlığı Kongresinde Genel Merkezimiz tarafından aday gösterilen Namık Kemal GEDİKOĞLU Başkanımız kendisine oy bile atamayacak.

Deva’nın Burhaniye kurucu İlçe Başkanı Yasin BATMAZ ve kurucularından Fuat PEK’i delege olarak yazandan daha ne beklenir ki..

Kısaca bu KUKLA Başkanın amacı Burhaniye’de AK Parti’yi

paramparça edip, AĞA’sının yanına tıpış tıpış gitmek.. Yolun açık olsun KUKLA Başgan..Giderken yanındaki KRİPTO’ları da al da git..

Biz mi; son nefesimize kadar REİS’imizin kurduğu AK Parti’mizde nefer olmaya devaaammm..

Önümüzde ki günlerde yapılacak olan AK Parti Burhaniye İlçe Kongresi’nin Genel Merkezimiz tarafından aday gösterilen Namık Kemal GEDİKOĞLU Başkanımıza ve ekibine hayırlı olmasını temenni ediyorum..

Durmak yok, yola devam..

#UZUNADAM” sözleri yer aldı..

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...