10 Kasım Atatürk'ü Anma Mesajı
25 MİLYON DOLARLIK YATIRIM YAPMIŞLAR!

25 MİLYON DOLARLIK YATIRIM YAPMIŞLAR!

misi 2024-01-22 SÜRMANŞET

25 MİLYON DOLARLIK YATIRIM YAPMIŞLAR!

Gömeç ve Burhaniye'de büyük yatırımlara imza atan Sanayici ve Zeytinyağı Fabrikası sahiplerinin Türk Hristiyan Birliği Kilisesi iş konseyinin üyeleri oldukları iddia edildi!

Türk Hristiyan birliği kilisesinin Edremit körfezinde hangi iş adamlarına milyon dolarlık yatırım yaptırıyor?

Pastör Cihan Bektaş’ın açıklamaları Edremit Körfezini etkileyecek! Özellikle Burhaniye ve Gömeç’e 25 Milyon dolarlık yatırım planları ve bu planların içinde yer alan kimlikleri gizlenen iş adamı ve şirketi açıkladı!

Burhaniye Zeytin ve Zeytin Ürünleri İşleme İhtisas Ve Karma Organize Sanayi Bölgesinin en büyük tesislerinden olan Koçak Zeytin Zeytinyağı Gıda Turizm İnşaat Sanayi A. Ş adlı şirketin, Türk Hristiyan birliği kilisesiyle ne bağlantısı var?

İstanbul’da Türk Hristiyan birliği kilisesinin Pastörü olarak kendisini tanıtan Cihan Bektaş adlı kişinin Edremit Körfezinde ilk adımı olarak değerlendirildiği Koçak Zeytincilik firmasıyla ilgili yaptığı açıklama dikkat çekti! Pastör(!) Cihan Bektaş, “Burhaniye’de İlk CEO sunu atayan ve ambalaj zeytin yağı fabrikası ile halka iş veren kurum Koçak zeytincilik Türk Hristiyan Birliğin sanayi noktasında ilk adımıdır bölgede bölgeye 25 milyon dolar yatırım getirmeyi hedeflemektedir Türk Hristiyan birliği Ceo:Nihal Koçal kaliteli bir oluşum yapmaktadır” dedi.

Ses Haber Merkezine yazılı olarak yapılan Açılamada, “Bizim Ticari lobimizin içinde yer alan ve kurumun kriterlerine uygun olan her firma proje bazında destek veriyoruz.” Sözleri yer aldı!
Burhaniye İlçesinde faaliyet gösteren Koçak Zeytincilik İşletme Sahibi Ş. K.’nin konuyla ilgili kamuoyuna açıklama yapması bekleniyor.

TÜRK HRİSTİYAN BİRLİĞİNİN EDREMİT KÖRFEZİNDE NE İŞİ VAR?

Türk Hristiyan Birliğinin Burhaniye ve Gömeç'te bulunan sanayici iş adamları kimler? "Türk Hristiyan Birliği Kilisesi iş konseyi Burhaniye'de Güçlü yatırımlar yapmaktadır" diye açıklama yapan "Pastör" kim?
Sosyal Medya üzerinden açıklamalar yapan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile fotoğrafını montajlayıp yayınlayan Cihan Bektaş adlı kişinin kendisini Türk Hristiyan Birliği kiliseleri Federal Başkanı tanıttığı görüldü.

Türk Hristiyan Birliği kiliseleri Kurucu Başkanı Pastör Cihan Bektaş, kendilerini tanıtan bir açıklama yaparak bilgilendirme paylaşımında bulundu. Pastör Cihan Bektaş açıklamasında şu cümlelere yer verdi;
“30/07/2009 Temmuz tarihinde kurulan Türk Hristiyan Birliği kiliseleri İstanbul Merkezli, Liberal sermaye sahip olan, bünyesinde iş konseyi olan Endüstri ve farklı is kolların bir biri ile ticaret yapmasını sağlayan ve hem ulusal hem uluslararası finans Grupların Türk Hristiyan Birliği kiliseleri bünyesinde toparlanıp Güçlü ticari ve Kültürel lobidir.” Dedi.

Kamuoyuna önemli açıklamalar yapan ve kendisini Pastör olarak tanıtan Cihan Bektaş’la ilgili olarak güvenlik güçlerinin araştırma yapmaları ve iş adamlarını hedef alan böylesine ciddi iddiaların araştırılması bekleniyor.

Özel Haber: Doğan Doğan/Burhaniye

#koçakzeytincilik #şükrükoçak #burhaniyeosb #nihalkoçak #türkhristiyanbirliğikilisesiüyeleri #cengizbektaş #koçakzeytinburhaniye

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...