23 NİSAN KUTLU OLSUN
27 MİLYONLUK VURGUN YAPTI 20 MİLYONLUK “KALE’DE YAŞIYOR!

27 MİLYONLUK VURGUN YAPTI 20 MİLYONLUK “KALE’DE YAŞIYOR!

misi 2023-05-16 SÜRMANŞET

27 MİLYONLUK VURGUN YAPTI 20 MİLYONLUK “KALE’DE YAŞIYOR!

AYVACIK’TA BULUNAN GÖL MANZARALI MALİKHANESİNİ 20 MİLYON LİRAYA SATIYOR!

İstanbul’un Şişli ilçe Belediyesinde 2017 yılında patlak veren “aşk vurgunu” ile o dönem 27 milyon liralık (şimdi 100 Milyon lira) vurgun yaparak kaçtığı iddia edilen Hasnun Bayram’ın Ayvacık'ın Dibekli köyünde kale gibi havuzlu Malikhane’de yaşadığı ortaya çıktı! 3 metrelik beton duvarlarla kapı olan lüks malikâneyi ses haber ekibi buldu.

Şişli Belediyesinde Basın danışmanlığı da yapan Şermin Terzi’ye o dönem 30 bin lira maaş bağlatan sevgilisi Bayram Hasnun’un halen yurt dışında olduğu öğrenildi.

KALE GİBİ MALİKHANE YAPTIRMIŞ

Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü'nün kara kutusu olarak görülen; belediye iştiraki Kentyol A.Ş. Genel Müdürü Hasnun Bayram, Şişli Belediyesi Basın Danışmanı Şermin Terzi'yle yaşadığı aşk sonrası Kentyol A.Ş.'ye yapılan 27 milyon lira bağışı hesabına aktardığı iddia edilmişti.

Yaşan vurgun sonrasında haklarında yasal işlemler başlatılan Alman vatandaşı Bayram Hasnun’un Çanakkale’nin Ayvacık ilçesinde bir köye yerleşerek “kale” gibi havuzlu malikâne yaptırdığı ve göl manzaralı yerini 20 milyon liraya satılığa çıkarttığı öğrenildi! Birlikte yok oldukları sevgilisi Şermin Terzi ile nikah kıyan Hasnun Bayram’ın, eşinin göl manzaralı malikânede yaşamam istememesi üzerine lüks yaşam alanlarını 20 milyon liraya satışa çıkardı.

DÖNEMİN HABERLERİ ULUSAL BASINDA YER ALMIŞTI

Şişli Belediyesi'nde aşk vurgunu: 27 milyonu alıp kaçtılar

Şişli Belediyesi’nde geçen hafta yaşanan çifte istifanın ardından aşk ve yolsuzluk skandalı patlak verdi. Hayri İnönü'nün çocukluk arkadaşı Alman vatandaşı Hasnun'un Şişli Belediyesi'nin paralarını kendi hesabına aktarıp kaçtığı iddia ediliyor.

ÖZEL HABER: DOĞAN DOĞAN/AYVACIK

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...