10 Kasım Atatürk'ü Anma Mesajı
AKIN’IN “DEM” İKİYÜZLÜLÜĞÜ

AKIN’IN “DEM” İKİYÜZLÜLÜĞÜ

misi 2024-03-20 POLİTİKA

AKIN’IN “DEM” İKİYÜZLÜLÜĞÜ

CHP’li Ahmet Akın İvrindi’de yaptığı konuşmada DEM’lilere adeta şerefsiz dedi. Ancak Akın’ın basın ve halkla ilişkilerini HDP’den milletvekili adayı olan Birsen Temur ve eşi yürütüyor.

Kemal Kılıçdaroğlu döneminde CHP’li belediyelerle ekonomik ilişki içine giren Necdet Saraç kitap fuarları adı altında milyonları buldu! Bir dönem olaylı ve adeta CHP’yi ikiye bölen, Ensar Aytekin’den eşi üzerinden intikam şovuna dönüşen yarışta Edremit Kent Konseyine seçilen Birsen Temur Saraç, Necdet Saraç ile evlendi. Bu ikili şimdi Ahmet Akın’ın Balıkesir’de halktan ve yerel basından uzak basın ve halkla ilişkilerini yönetiyor! Akın’ın yerel basını önemsemeyen, takmayan, halka tepeden bakan tavrının sebebi de bu CHP’lilik üzerinden paralarına para katan ikili.

HDP ADAYI BİRSEN!

Ahmet Akın’ın İvrindi’deki DEM’lilere yönelik “şerefiz” söylemi gündemdeki yerini korurken Akın’ın seçim işlerini yürüten Birsen Temur’un 2015’de 1 Kasım seçimlerinde Aydın’da HDP’den 2n’ci sıra aday olduğu ortaya çıktı.

İKİYÜZLÜ AKIN

Diyarbakır’da DEM’ci, İzmir’de rakı balıkçı, Balıkesir’de çakma Kuvvacı Ahmet Akın’ın ikiyüzlülüğü de bir kez daha ortaya çıkmış oldu. Basın ve seçim işlerini verdiği kişinin HDP’den milletvekili adayı olması skandal olarak nitelendirildi. Akın’ın seçim kaybetme korkusu ile son olarak milliyetçi oylara yöneldiği tahmin ediliyor. Ancak Akın’ın bu siyasi ikiyüzlülükle değil oy almak kendi oylarını bile koruyamadığı konuşuluyor.

#ahmetakın #chp #balıkesir #balıkesirbüyükşehirchp #hdp #dem #birsentemur #necdetsaraç #ahmetakındanışmanı #edremitchp #ensaraytekin #balıkesirchp #ahmetakınhdp

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...