10 Kasım Atatürk'ü Anma Mesajı
AKIN YÜCEL’E Mİ ÇALIŞIYOR?

AKIN YÜCEL’E Mİ ÇALIŞIYOR?

misi 2024-03-15 POLİTİKA

AKIN YÜCEL’E Mİ ÇALIŞIYOR?

Yücel Yılmaz hizmet yapıyor, Ahmet Akın onun hizmetinin içinde reklam yapmaya çalışıyor. Altınkum’u Altınkum yapan Yücel Yılmaz olmasa acaba Akın bu afişleri asacak yer bulabilecek miydi?

Zeytinli operasyonlara konu olan bir beldeydi bir zamanlar. Halka hizmet yerine siyasi baronluğa soyunanlar, burnundan kıl aldırmayanlar adeta hizmeti unutmuştu. Büyükşehir Belediyesinde Yücel Yılmaz ile tanışan Zeytinli ve Altınkum mezbelelikten, rüşvetle dağıtılan plajlardan kurtulmuştu. Altınkum’u bölgenin parlayan yıldızı yapan, yürüyüş yolları, bisiklet yolları ve plajı ile turizme ve halka açan Yücel Yılmaz ile bölge esnafının da yüzü gülmüştü.

YILMAZ’IN HİZMETİNİN GÖLGESİNDE HAZIRCI AKIN

Şimdi Altınkum’da bisikletliler rahatça dolaşıyor, yapılan düzenleme ile binlerce yurttaş çimenlerde sabahları kahvaltısını yapıp, akşamları çoluk çocuk piknik yapıyorsa hepsi Yücel Yılmaz sayesinde oldu. Ancak Yılmaz’ın hizmetlerinden sadece halk değil çakma halkçı Ahmet Akın bile faydalanıyor. Yücel Yılmaz’ın kurtardığı ve halka açtığı bu alanda Ahmet Akın çimenlerin üzerine Yılmaz döneminde konan billboardlara abuk sabuk reklamlar vererek halkı kandırmaya çalışıyor. Ahmet Akın reklam alanlarını bile Yücel Yılmaz’a borçlu olarak bir seçim çalışması yürütüyor.

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...