10 Kasım Atatürk'ü Anma Mesajı
ALİAĞA DA İŞLER SARP’A SARDI!

ALİAĞA DA İŞLER SARP’A SARDI!

misi 2024-06-21 SÜRMANŞET

ALİAĞA DA İŞLER SARP’A SARDI!

TECO PETROL SAHİBİ SARP YALÇINKAYA’NIN MARMARİS YAT LİMANINDA AMERİKAN BAYRAKLI BİR YAT İLE YURT DIŞINA ÇIKIŞ PLANLARI YAPTIĞI İDDİA EDİLİYOR!

MİLYONLUK ARAÇLARIN VE YATLARIN SAHİBİ OLDUĞU İLERİ SÜRÜLEN TECO PETROLÜN SAHİBİ SARP YALÇINKAYA’NIN İPLİĞİ PAZARA ÇIKTI!

Devletten kaçırdığı Milyon dolarlarını aklamak için İstanbul da lüks araç ve yatların satıldığı bir galerisi olduğu iddia edilen Sarp Yalçınkaya hakkında Tefecilik yaptığı iddiaları da gündeme gelirken, 26 milyonluk Maserati ve 260 milyonluk yat ile bağlantıları araştırılıyor!

Aliağa da yaşanan Akaryakıt vurgunu, sonrası TECO’ya bağlı olarak çalışan şirketlerde panik başladı! TECO’nun sahibi Sarp Yalçınkaya’ya güvenen ve yıllardır naylon fatura ile Devleti soydukları iddia edilen organize şirketlerin “Sarp’a sardığı öğrenildi!

Aliğa’da Naylon Fatura vurgununa karışanların gemisini kurtarmaya çalıştıkları, “sen yanmazsan, ben yanmazsam nasıl çıkacak bu devlet aydınlığa” misali birbirlerini yakmak için sıraya girdikleri ileri sürülüyor!

SARP KAÇARSA BU ŞİRKETLER YANACAK MI?

Aliağa’da kurdukları akaryakıt imparatorluğuyla yıllardır Naylon Fatura keserek Devleti zarara uğratan ve milyonlarca liralık vergi kaybına neden olduğu iddia edilen, TECO Petrol adlı şirketin başını çektiği organize ekip, Devletin şefkatli kollarının uzanacağı günleri bekliyor! Beraber çalıştığı şirketlerden, “Gü…… Nakliyat, Öz…… , G…N Nakliyat, A…L Petrol, Ça… Grup, Es Grup Denizcilik, Ak……. Nakliyat, Ay…… Global, Al….. Yapı Sanayi, Tef…… Lojistik  Taş……, Ef…. Beton, Öz……., Or…., Ba….. Akaryakıt, Bi…… Akaryakıt, B… İzmit Reklamcılık, Gü…. Akaryakıt” Gibi Firmaların Bulunduğu İleri Sürülmüş ve bu şirketler üzerinden naylon fatura keserek hayali ticaret yaparak Devleti Dolandırdıkları iddia edilmişti!

PAÇASI TUTUŞAN ŞİRKETLER BELGE SIZDIRMAYA BAŞLADI!

Aliağa da meydanı boş bulan ve at koşturan şirketlerin, Devleti Naylon fatura ile zarara uğratmak adına yaptıkları organize işler sonrası 20 Milyonluk araçlar, 200 milyonluk yatlarla keyif sürdükleri, medya sektörüne bile girerek güç kazanma hamleleri yaptıkları ve son günlerde yaşadıkları olaylar sonrası iş yerlerinin kurşunlanmasına kadar giden yolda “Gemisini kurtaran Kaptan” misali, Naylon Fatura işine karışan araç plakaları ve açıktan yatırılan banka hesap dökümleri servis edildi. Servis edilen 61 plaka ve 14 çekici plakası servis edilen araçlara Naylon fatura kesilmesini isteyen kişinin ise TECO Akaryakıt’ın sahibi Sarp Yalçınkaya olduğu iddia edildi.

Haber Merkezimize gelen belgelerde, “ TECO’nun Müşterileri olduğu İddia edilen bazı şirket bilgileri Sarp Yalçınkaya tarafından, güdümündeki Paravan Şirketlerin çalışanlarıyla organize ettiği işlerin belgeler ortaya çıktı.

#naylonfatura #parakaçırma #sarpyalçınkaya #esproup #kayahanyalçınkaya #masak #maliye #kom #içişleribakanlığı #adaletbakanlığı #aliağa #devletitokatlamışlar #Teco #komisyon #Akaryakıt #puis #Vdk #Epdk #Petrol #Enerji #Karapara #Tefecilik #Borsa #ALİYERLİKAYA #parakaçırma #eroldemirbaş #Puis #Epgis #Tabgis #maliyebakanlığı #izmir #menemen #manisa #aliağakaymakamlığı #aliğabelediyebaşkanlığı #aliğaticaretodası #aliağasanayiodası #tecopetrol #esgrup

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...