10 Kasım Atatürk'ü Anma Mesajı
ALTIEYLÜL BELEDİYESİ ÇOCUKLARIN GÜLEN YÜZÜ OLDU

ALTIEYLÜL BELEDİYESİ ÇOCUKLARIN GÜLEN YÜZÜ OLDU

misi 2021-10-29 SÜRMANŞET

ALTIEYLÜL’DEN ÇOCUKLARA SİNEMA ŞÖLENİ

Sultan Abdülhamid Han Gelişim Merkezi’nin faaliyete geçmesinin ardından kırsal mahallelerde yaşayan çocuklar için sinema etkinliği düzenlendi.

BAŞKAN AVCI’DAN ÇOCUKLARA BAYRAM HEDİYESİ

Altıeylül Belediyesi’nin Balıkesir’e kazandırmış olduğu Sultan Abdül Hamid Han Gelişim Merkezi, Altıeylül başta olmak üzere Balıkesir’e yapılmış en büyük yatırımlardan biri olarak faaliyetlerine başladı. Daha önce Sultan Abdülhamid Han Gelişim Merkezi’nin faaliyete girmesinin ardından bünyesinde bulunan sinema salonunda kırsalda yaşan çocuklar için sinema etkinliği düzenleyeceklerini söyleyen Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla kırsal mahallelerde yaşayan çocuklarla bir araya geldi. Sultan Abdülhamid Han Gelişim Merkezi’ndeki sinema salonunda çocuklarla buluşan Başkan Avcı, yine onların hayran olduğu animasyon filmini çocuklarla birlikte izledi.

 

ALTIEYLÜL BELEDİYESİ ÇOCUKLARIN GÜLEN YÜZÜ OLDU

 

Sultan Abdülhamid Han Gelişim Merkezi’nin faaliyete geçmesinin ardından vakit kaybetmeden etkinlerine başlayan Altıeylül Belediyesi, 29 Ekim dolayısıyla kırsal mahallelerde yaşayan çocuklar için anlamlı bir etkinliğe imza attı. Karamanköy, Yakupköy, Aslıhantepecik ve Atköy kırsal mahallelerinde yaşayan ilkokul 1’nci, 2’nci ve 3’üncü sınıf öğrencileri Sultan Abdülhamid Han Gelişim Merkezi’nde Altıeylül Belediyesi’nin etkinliğinde buluşarak unutamayacakları bir bayram hediyesi alırken etkinliğin ardından mutlulukları yüzlerinden okundu. Sinema etkinliği sonrasında konuşan Başkan Avcı “Sultan Abdülhamid Han Gelişim Merkezi’mizin faaliyete girmesinin ardından vakit kaybetmeden daha önce söz verdiğimiz gibi kırsal mahallelerde yaşayan çocuklarımız için sinema etkinliklerine başladık. Burada kırsal mahallelerdeki çocuklarımla ilk sinema etkinliğini düzenlemenin mutluluğunu yaşadığımızı söylemek istiyorum. İnşallah bundan sonra da bu güzel etkinliklerimizi sürdürmeyi planlıyoruz.” dedi.

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...