10 Kasım Atatürk'ü Anma Mesajı
Avukat Geri Vites yaptı!

Avukat Geri Vites yaptı!

misi 2024-03-13 SÜRMANŞET

Avukat Geri Vites yaptı!

Hakkında açılan davayı 2 yıl oyaladı ve sonunda kendi sesini Avukatlık Meslek yeminine hiçe sayarak inkâr etti!

Avukat Halil İbrahim Serbest, Telefonda tehdit ederken mangalda kül bıkamıyordu! Ancak, “Karakolda doğru söyler Mahkemede şaşar” sözü Geri Vites Avukat için gerçek oldu! Hakkında açılan Hakaret davasında ettiği tehditleri inkâr eden ve “GERİ VİTES” yapan Avukat, kendi sesini inkâr ederek “valla ben yapmadım” edasıyla inkârcı oldu!

Avukatlık mesleğine leke sürerek tarihe geçen Halil İbrahim Serbest’in somut delillerle net olan Ses kaydını bile inkâr etmesi “R”olarak bilinen “GERİ VİTES” yapmasıyla dikkatleri üzerine çekti. Alenen kayıtlı olan Ses Kaydını inkâr eden Avukat Halil İbrahim Serbest’in Meslek onurunu ayaklar altına aldığı ve “Avukatlık Yemini” ihlal ettiği iddia edildi.

Avukatlık yemini, 1136 sayılı Avukatlık Kanunu’nun 9. maddesinin 6. fıkrasında yer almaktadır. Hukuka, ahlaka, mesleğin onuruna ve kurallarına uygun davranacağıma namusum ve vicdanım üzerine andiçerim.

#halilbirahimserbest #avukat #davutgedikli #istanbulbarosu #zahideyetiş #adaletbakanlığı #istanbul #burhaniyeadliyesi #izmiradliyesi #edremitadliyesi #avukatgerivitesyaptı

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...