10 Kasım Atatürk'ü Anma Mesajı
Baharı bekleyen kumrular gibiler…

Baharı bekleyen kumrular gibiler…

misi 2023-05-18 SÜRMANŞET

Baharı bekleyen kumrular gibiler…

CHP’ye bahar gelmiyor! “Balıkesir Hakkını alacak” dediler ama….

CHP’de bahar gelmiyor! 2019 Yerel seçimlerde Martın sonu Bahar diyerek slogan üreten CHP, 2023 yerel seçimlerinde ise “Sana söz yine baharlar gelecek” sloganıyla çıktığı seçim meydanlarında adeta kışı yaşadı!

2018 seçimlerinde Balıkesir’den 3 Milletvekili ile TBMM’ye giden CHP, 2023 seçimlerinde 3. Sıraya sıkıştırdığı DEVA’nın kontenjanı Burak Dalgın’a Milletvekilliğini hediye etti! Türkiye geneli %1 oyu bile bulunmayan partilere 41 Milletvekilliği hediye ederek, hayatının hatasını yapan CHP, Balıkesir’de 5 yıl sonra 2 Milletvekili ile temsil edilecek!

Balıkesir’de hayal kırıklığı yaratan başarıyı bile gölgelerde bırakan Milletvekili sıralamalarına tepkiler dinmiyor. CHP’ye emek vermiş partililer yaşanan hatanın CHP’ye 41 Milletvekiline mal olduğunu anlatıyor! 4 Haziran’da açılması beklenen TBMM’de CHP’den ilk istifa edeceklerden biri olarak gösterilen Burak Dalgın’ın, bir daha CHP’nin kapısından bile geçmeyeceği bekleniyor! 4.sıra adayı Seval Bozkurt sayesinde, Milletvekili olmanın keyfini sürecek olan kontenjan adayına tepkiler giderek büyürken, CHP tabanında 2. tur seçimlere ilgisizlik hat saflara çıktı!

Dişiyle, tırnağıyla çalışanlara yazık oldu!

Balıkesir CHP’de 4. Sıra Milletvekili adayı Seval Bozkurt, yan gelip yatan Burak Dalgın’ın Milletvekili yapmak için adeta çırpındı! Emeği ve harcadığı paralar boşa giden Seval Bozkurt, seçimlerde yaptığı çalışmaları değerlendirdiği sosyal medya paylaşımında 3. Sıra Kontenjan Milletvekili adeta yok saydı! Bozkurt’un bu haklı tepsinde, “Balıkesir‘den Milletvekilimiz olan arkadaşlarımız Ensar Aytekin ve Serkan Sarı’yı kutluyorum. Çalışmalarında başarılar diliyorum. Bizi TBMM de en iyi şekilde temsil edeceklerinden eminim. Kendi adıma partimin bana verdiği 4. Sıra adaylık görevim için ailemden, çocuklarımdan, işimden, sosyal hayatımdan, tamamıyla ödün vererek, neredeyse işime hiç gitmeden ailemi görmeden çalıştım. Bu nedenle vicdanım rahat.” Dedi

ÖZEL HABER: Doğan Doğan/Edremit
 

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...