10 Kasım Atatürk'ü Anma Mesajı
Balıkesir’i İmamoğluna teslim edin!

Balıkesir’i İmamoğluna teslim edin!

misi 2023-11-14 SÜRMANŞET

Balıkesir’i İmamoğluna teslim edin!

Ahmet Akın’ı takan yok!

CHP’nin Belediye Başkan adaylarını belirlemek için Milletvekillerini, Örgütleri ve CHP Genel Başkanının bilgisi dışında Baba İmamoğlu ve ekibinin olağanüstü bir gayret sarf ettikleri ileri sürüldü!

CHP Balıkesir’de gölge il Başkanlığına Hasam İmamooğlu aday olsun! CHP’de başlayan değişim sürecine İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun müteahhit babası Hasan İmamoğlu’da katıldı. CHP eski Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun devrilmesiyle gövde gösterisi yapan yenilikçi kanat, Balıkesir’de ağırlığını hissettirmeye başladı!

Ahmet Akın’ın haberi yok!

CHP’nin Büyükşehir adayı olacağı açıklanan Ahmet Akın’ın olmadığı özel toplantıda, Körfez’de CHP’nin Belediye Başkan adaylarının belirlendiği ileri sürüldü. Özel yemekli toplantıdan Ahmet Akın’ın haberi bile olmadığı, aday belirlenirken fikrinin bile alınmadığı ifade edilirken, Balıkesir Büyükşehir’e Ahmet Akın’ın kukla aday olarak mı gösterileceği soruları akılları karıştırdı!

Ahmet Akın istemediği Başkan adaylarıyla seçime mi girecek?

Baba İmamoğlu Edremit Belediye Başkan adayı olsun!

Yerel seçimlerin yaklaştığı süreçte Edremit Körfezinde topladığı arsalar ve yaptığı konutlarla adını duyuran Hasan İmamoğlu, CHP içinde aday belirleme aşamasına geçtiği ileri sürüldü. Altınoluk sınırlarında başlayacağı konutlar için yasal ödemeleri yapmamak adına yerel seçimlerin geçmesini bekleyen İmamoğlu, CHP’de ektin rol oynamaya başladı. Burhaniye’de Belediyeye ait Blueport tesislerinde Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler ve ekibiyle gerçekleşen buluşma deşifre oldu! Özel olarak gerçekleşen toplantı da Burhaniye CHP’nin adayı olarak Ali Kemal Deveciler isminde görüş birliğine varıldığı, Edremit’te ise Cavit Cebeci’nin CHP’nin Belediye Başkan adayı olması konusunda uzlaşmaya varıldığı iddia edildi. Özel yemekli toplantının baş konuğu ise Hasan İmamoğlu oldu. Masaya bulunan Cavit Cebeci. İsmail Aynur, Ali Kemal Deveciler, Oktay Erbaban ve Orhan Müsait özel görüşmede Körfezin ismini çok duyacağı Hasan İmamoğlu isminin CHP tabanında rahatsızlık yarattığı öğrenildi.

 

Özel Haber: Doğan Doğan/Edremit

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...