10 Kasım Atatürk'ü Anma Mesajı
Başkan Yılmaz, “her veda bir başlangıçtır”

Başkan Yılmaz, “her veda bir başlangıçtır”

misi 2024-04-02 POLİTİKA

Başkan Yılmaz, “her veda bir başlangıçtır”

Başkan Yılmaz, Büyükşehir Başkanlık katında Düzenlediği basın toplantısında çarşamba günü görevini devredeceğini ancak siyasete devam edeceğini açıkladı.

Başkan Yılmaz basın toplantısında, “31 Mart Yerel Seçimleri, sonuçlanmış ve Ahmet Akın kardeşimiz güzel bir sonuç alarak kazanmıştır. 20 ilçemizde 15ini CHP 1’ini İYİ Parti, 4’ünü de AK Parti kazanmıştır. Kazanan arkadaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun.

Ahmet Akın kardeşimize de hayırlı uğurlu olsun. Muhtemelen Çarşamba günü mazbata teslim edilir. Çarşambaya Kadar binanın sorumluluğu belediyenin sorumluluğu hala bizim yönetimimizde. Ama şundan emin olun. Çok güçlü, güzel işler yapmış yapma alt yapısı oluşturmuş, 5 yıldır alın teri verilmiş bir belediyemizi namusumuzla, bizden sonra gelecek arkadaşlara teslim edeceğiz. Bu bir demokratik seçim yarışıydı. Güzel bir kampanya dönemi geçti. Kazananlara hayırlı uğurlu olsun. Biz de belediye olarak ön toplantımızı yaptık. Onlar geldiğinde alt yapısı hazır belediyemizi yeni yönetime devredeceğiz. Balıkesir için tüm Türkiye’miz için yerel seçimlerimiz hayırlı uğurlu olsun” Dedi.

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...