10 Kasım Atatürk'ü Anma Mesajı
BU AVUKAT’TA NE ARARSAN VAR !!!

BU AVUKAT’TA NE ARARSAN VAR !!!

misi 2024-01-30 SÜRMANŞET

BU AVUKAT’TA NE ARARSAN VAR !!!

Nüfuz kullanmak bunda...

Suç uydurmak bunda…

Gazetecileri tehdit-Hakaret etmek bunda...

Davaları oyalamak bunda….


Şimdi de TV Programına reyting için mağdur yaratıyor…

Edremit Körfezindeki Adliyelere gidip “Ben Cumhurbaşkanı ailesinin avukatıyım” diyerek Nüfuz kullanıp suç işlemeye devam ediyor!

İstanbul Barosu Avukatlarından Halil İbrahim Serbest adlı kişi, danışmanlık yapığı Star TV Cahide Yetiş adlı programına reyting alabilmek adına davası bulunduğu ve sanık olduğu dosyadaki kişilerden intikam alabilmek adına, husumetli olduğu kişilerin ailelerine programa çıkmayı teklif ederek, mesleki alanda etik olmayan eylemlere girerek Reyting uğruna kamuoyu yaratıp dava kazanmak için her yolu deniyor!

Bunu yapan bir Avukat olunca…

Sadece intikam alabilmek ve kendi istediği ifade ve söylemlerde bulunmayan, Edremit ilçesinde gazetecilik yapan bir kişiyi köşeye sıkıştırıp, intikam almaya çalışıyor! Bunun adına da Avukatlık diyor!


TV’de aileler birbirine girerken o kahkaha atıyor…!

Star TV’ye yayınlanan Cahide Yetiş adlı programda danışman Avukat olarak boy gösteren Avukat Halil İbrahim Serbest, bugünlerde entrika rekorunu kırıyor! Kazanamadığı davaların karşı taraflarını hedef alan Avukat, her yolu deneyip suç uydurma çalışmalarıyla gündeme geldi! Kurguladığı oyunlara yargıyı alet etmeye çalışan Avukat, kendi kurduğu tuzağa düştü! Suç uydurma iddiaları için elinden geleni yapan Akukat, görevini dürüst yapan Hâkim ve Savcıları oyununa getiremedi. Uydurduğu bütün suçlar takipsizlikle sonuçlandı!

İstanbul Barosu disiplin soruşturması başlattı…

Halil İbrahim Serbest adlı Avukatın, mesleğiyle uyum sağlamayan tutum ve davranışlar içine girdiği ortaya çıkarken, TV kanalına çıkma sözü verdiği kişileri TV programına çıkartmak ve 85 milyona rezil etmek gibi tehdit ve şantajlarıyla karşı karşıya bıraktığı ileri sürüldü.


Sözde mağdur edebiyatı yapan kişilerle ilgili karalama haber yapılması için iş birliği yapmaya çalıştığı bir gazeteciye sözde mağdur edebiyatı yapan birinden aldığı bilgileri servis ederken yakalanan Avukat hakkında İstanbul Barosunda disiplin incelemesi devam ediyor. Avukatlık gibi yüce bir mesleğe yakışmayan tutum ve davranışlar içinde bulunan Halil İbrahim Serbest adlı kişinin işlediği suçlardan şikayet edildiği öğrenildi.

Özel Haber: Doğan Doğan/Edremit


#avukathalilibrahimserbest #cumhurbaşkanlığı #avukat #istanbulbarosu #rtük #cahideyetiş #startv #edremitadliyesi #burhaniyeadliyesi #ayvalıkadliyesi #avukatgazeteciyitehditetti #reytinguğrunasuçuyduruyor

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...