10 Kasım Atatürk'ü Anma Mesajı
BU NASIL HASTANE???

BU NASIL HASTANE???

misi 2024-07-02 SÜRMANŞET

BU NASIL HASTANE???

BİRİ ÇAY İÇMEYE, DİĞERİ EVİNE DAVET EDİYOR….

Burhaniye Devlet Hastanesinde çifte taciz ve Mobing Şoku!
5 yaşındaki kızıyla yalnız yaşayan kadına hayatı zindan ettiler!
Burhaniye Devlet Hastanesinde Asistan Sekreter olarak görev yapan S. M genç kadın çifte taciz şoku yaşadığı gerekçesiyle Doktor M.M.Ç ve idareci İ.K hakkında elindeki mesaj görüntüleri ve delilleriyle suç duyurusunda bulundu!

5 yaşındaki çocuğuna bakabilmek için 8 ay önce Burhaniye Devlet Hastanesine Asistan Sekreter olarak işe başlayan kadın, doktor ve idarecisi tarafından Taciz ve Mobing baskısı yaşadığını iddia etti! Hastane yönetiminin görmezden geldiği olaylara daha fazla dayanamayan kadın, çareyi Adalete sığınmakta buldu. Savcılığa giren genç kadın yaşadığı olayları tek tek anlatarak Devletten yardım istedi!

YETKİLİLERİ GÖREVE ÇAĞIRIYORUZ!

Burhaniye Devlet Hastanesinde daha öncede genç hastalarına ve bazı hastane personeline taciz iddiaları gündeme gelen Dr. M.M.Ç.’nin Asistan ve sekreterliğini yapan, 5 yaşında bir çocuk annesi S. M adlı kadını aylarca taciz edip son olarakta odaya kilitlediği, zorla önüne geçerek kapıyı açmadığı, alıkoyma sonrasında yüz bulamayınca da Mobing uyguladığı iddiasıyla Burhaniye Cumhuriyet Savcılığına şikâyet edildi.

Hastane de Mobing ve taciz bununla da bitmiyor!

Burhaniye Devlet Hastanenin idari bölüm müdürü İ.K’ de boş kaldıkça Asistan Sekreter S.M’ye mesaj atarak çay içmeye çağırdığı iddia edildi. Çifte baskıyla karşı karşıya kalan kadın, savcılığa şikayet ettikten sonra daha fazla baskılara dayanamayıp işinden istifa etti! 5 yaşındaki çocuğunu da alarak, kendisine karşı taciz ve Mobing uygulayan doktor ve idare amiri hakkında soruşturma açılmasını sağladı. Burhaniye Devlet Hastanesi yönetimi ve il Sağlık Müdürlüğünün bu gibi olayları örtbas etmek yerine adam gibi soruşturma yapması bekleniyor!

Haber Devam edecek.......

Özel Haber: Doğan Doğan/Burhaniye

#taciz #mobing #burhaniye #burhaniyedevlethastanesi #burhaniyekaymakamlığı #balıkesirvaliliği #sağlıkbakanlığı #balıkesirilsağlıkmüdürlüğü #balıkesir #sondakikaedremit #hastanedetaciz #hastanedemobing #bunasılhastane #utanmazlar #edremit

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...