10 Kasım Atatürk'ü Anma Mesajı
CHP’LİLER BUNU İÇİNE SİNDİREMİYOR!

CHP’LİLER BUNU İÇİNE SİNDİREMİYOR!

misi 2023-05-06 SÜRMANŞET

CHP’LİLER BUNU İÇİNE SİNDİREMİYOR!

CHP’DEN TEPKİ ÇEKEN VEFASIZLIK

VEFA YERİNİ DEVA’YA BIRAKTI


Balıkesir CHP’de yıllarca siyaset yapmış ve alın teri ile Milletvekili sıralamasında yer alması gereken gerçek CHP’liler Deva Partisinin Kontenjan Milletvekili adayına tepkililer!

Balıkesir CHP listelerinde 3.sıradan kesin Milletvekili olacaklar arasında bulunan 1978 Bursa Doğumlu olan Burak Dalgın’ın Balıkesir’li bile olmadığı tepeden inme pazarlıklarla Balıkesir’den aday olarak gösterildiği ileri sürüldü. CHP’nin yıllar sonra güçlü bir şekilde seçimlere girdiği Balıkesir’de “Bedavadan Milletvekili” olma yolunda ilerleyen DEVA PARTİSİ’nin “Kontenjan” adayına oy verecek olan CHP’liler “ellerim kırılsın” diyerek ısmarlama adaya karşı olduklarını gündeme getirdiler.

BEDAVADAN MİLLETVEKİLİ ADAYI OLAN BURAK DALGIN KİMDİR?

1978 Bursa doğumlu Dalgın. Boğaziçi Üniversitesi Makina Mühendisliği ve Amerika’da HARVARD BUSİNESS SCHOOL MBA mezunu. McKinsey danışmanlık firmasının New York ve Boston ofislerinde yöneticilik yaptı.2008’de Türkiye'ye döndü. Orta ve Doğu Avrupa'yı kapsayan iki girişim sermayesi fonu yönetiyor. Burak Dalgın, DEVA Partisi’nde Genel Başkan Yardımcısı ve Dijital Dönüşüm ve Teknoloji Politikaları Başkanı olarak görev yapıyordu.

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...