10 KASIM ATAMIZI ANIYORUZ
CİN ÇARPMIŞA DÖNDÜLER!

CİN ÇARPMIŞA DÖNDÜLER!

misi 2021-11-03 SÜRMANŞET

CİN ÇARPMIŞA DÖNDÜLER!

BU FETÖCÜLERE HANGİ SİYASİ VE BÜROKRATLAR YARDIM ETTİ?

Şarlatan hocanın FETÖ’nün Gizli İmamı olduğu iddia edildi!

Ayvalık Hacıveliler köyünde kurdukları Dergah (Tezgah) ile yıllardır masum vatandaşları tokatlayan Şarlatan Cinci hoca ve ekibinin FETÖ bağlantılarının ortaya çıkmasıyla adeta “Cin Çarpmışa” döndüler! FETÖ’nin gizli İmamı olduğu ileri sürülen Murat Yüzgünç’ün, FETÖ’cü firarı Akın İpek’ten kapalı zarflar içinde para aldığı mahkeme kayıtlarında ortaya çıktı!

BAZI SİYASİLER VE BÜROKRATLAR PANİKLEDİ!

Edremit Körfezinde başta olmak üzere, Balıkesir Merkez, Aliağa, İzmir, İstanbul ve Ankara bağlamında FETÖ’cü çıkan cinli şarlatan hocayla iş yapan Siyasiler ve Bürokratlar mercek altına alındı. Sözde hayır işleri bahanesiyle Derman Çiftliğinde binlerce adak(kurban) parası toplayan şebekenin FETÖ’Cü Akın İpek’ten zarf içinde para alarak örgütün “GİZLİ İMAMI” olduğundan şüpheleniliyor!

 

YASAK OLDUĞU HALDE BÜYÜCÜLÜK YAPMASINA İZİN VERDİLER

Tekke ve Zaviyeler kanununa aykırı olarak yıllarca manevi huzur ve çare bulamayan vatandaşları POS cihazına bağlayan ve Dini-İmanı para olan Şarlatan Hoca Murat Yüzgünç’ün, çare bulmak yerine para bulduğu anlaşıldı!

Hiçbir dini eğitimi ve özelliği olmayan 34 yaşındaki Eskişehir’den gelme “Kahve falcısı” Murat Yüzgünç, FETÖ’cüler gibi Adak işinden kısa zamanda milyonlarca liralık servete kavuşup SEFA sürmeye başlamıştı. Yasal olmadığı halde kimsenin dokunmadığı şarlatanların, yıllarca falcılık, büyücülük, üfürükçülük yapıp muskalar yazarak Yatlar, katlar ve lüks arabalarla yaşamaları dikkat çekmişti.

FETÖ BAĞLANTISI ÇIKTI!

Yıllarca masum çare arayan insanları kekleyen Şarlatan ve ekibi, FETÖ bağlantılarının ortaya çıkmasıyla adeta cin çarpmışa döndüler!

Derin ilişkiler(!) kurarak siyasileri elinde oyuncak yapan şarlatan cinci hoca, adeta siyasi dokunulmazlık elde ederek Ayvalık bölgesinde Paralel bir yapı oluşturduğu anlaşıldı. MR Zeytincilik adı altında şirketin gizli ortağı Muhsin Arslan, Kara para aklayıcısı Vedat Güzelhan ve FETÖ bağlantılarında kurye olarak görev alan Hüsnü Ermiş, koyun, kurban, adak paralarını adeta “Himmet” olarak toplayıp kişisel mal varlıklarındaki araç ve gayrimenkullere yatırdıkları netlik kazandı.

Kendi üzerlerine Gayrimenkul almayan uyanıklar, yancı olarak yanlarında çalıştırdıkları PİYON’larını kullanmışlar!

FETÖ davasında firarda olan Akın İpek (KOZA ALTIN) davasında da adı mahkeme tutanaklarında “Zarf içinde para alıyordu. Sahte Belge ile 5000 koyun alımında” adları geçen Murat Yüzgünç ve Hüsnü Ermiş’in, FETÖ’cülerle iş birlikleri de böylece deşifre oldu.

Aliağa Bağlantılı olan FETÖ ekibin, Ayvalık ve Aliağa’da da Bazı üs düzey siyasetçi ve bürokratları etki altına alıp, istedikleri kararları aldırıp, at koşturdukları da gündeme geldi.

Özel Haber: Doğan Doğan/Edremit

 

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...