23 NİSAN KUTLU OLSUN
DAVETİYE DAĞITMAYA DEVAM EDİYOR..

DAVETİYE DAĞITMAYA DEVAM EDİYOR..

misi 2022-11-15 SÜRMANŞET

DAVETİYE DAĞITMAYA DEVAM EDİYOR..

Göstermelik işler…!

Edremit kaçak yapılan geçilmiyor! Bizim başkan, zabıtalarını toplayıp dere kenarlarında ki küçük baraka ve iskeleleri yıkın diyor!
Değeri milyonlarca lirayı bulan kaçak yapılar sayesinde Edremit ilçe sınırı adeta mantar gibi türeyen villa ve müstakil konutlar ile kocaman iş yerleriyle doldu!

Milyonlarca liralık kaçak villalar dururken 1000-2000 liralık iskelelere gözünü dikti!

Edremit Belediyesi işin kolayına kaçarak, yıllardır Zeytinli ve Kızılkeçili çaylarının denizle buluştuğu alanlarda küçük sandal veya teknesi olanların kendince, yıllardır yaptığı küçük iskele benzeri yerleri “işgalcilere uyarı” başlığı adı altında “Çay kenarındaki kaçak yapılara izin yok” diyerek başlık attı! Belediye Zabıtasının her zaman elinin altında bulunan “baraka ve iskele” benzeri yerlerin kaldırmak için göstermelik yapılan uyarılar Ahmet Kaya’nın sevilen şarkısından “Bu ne yaman çelişki” sözlerini hatırlattı!

Muhabbete gelinde en önde, sorunlara gelince ortada yok!

Edremit, Belediye Başkanı yönünden hayal kırıklığı yaşıyor! 15 yıldır hizmete hasret kalan Edremit halkı, bu dönemde beklentileri boşa çıktı! Edremit Belediye Başkanı Hasan Arslan, sürekli kitap fuarı, birlik toplantısı için Ankara’da davetiye dağıtıyor! Edremit’in her yeri köstebek yuvası gibi delik, deşik ve çukur yuvasına dönerken, bizim başkan nerede gezi var, toplantı var oralarda boy gösteriyor! Özel muhabbetlerde en ön sıralarda yer alan Başkanın, vatandaşın sorunlarına gelince ulaşılmaz oluyor! Edremit Belediyesinde yaşanan hayal kırıklığının 1,5 yıl sonra yapılacak yerel seçimlerde son bulması bekleniyor!

Özel Haber: Doğan Doğan/Edremit
 

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...