10 Kasım Atatürk'ü Anma Mesajı
DÜRBÜNLE Mİ DENETLİYORSUNUZ?

DÜRBÜNLE Mİ DENETLİYORSUNUZ?

misi 2023-01-28 SÜRMANŞET

DÜRBÜNLE Mİ DENETLİYORSUNUZ?

ARZ MÜHENDİSLİK NASIL DENETLEMİŞ?

Doğalgaz çukurlarından Bilirkişi numune alınca ne diyecekler?

DOĞALGAZ'I KONTROL EDEN ŞİRKET ARZ MÜHENDİSLİK, DANDİK DOĞALGAZ VURGUN DOSYASINDA "HERŞET NORMAL" DİYE RAPOR VERMİŞ!

Edremit'te Doğalgaz dolgu vurgunun da milyonlarca liralık vurgun iddiaları gündemdeki yerini korurken, AKSA Doğalgaz'ın kontrol işlerini yapan Arz Mühendislik firmasının "görmedim-durmadım-bilmiyorum" raporları gündeme geldi! Enerji Piyasası düzenleme kurumundan (EPDK) Yapım Hizmet Sertifika alan, Uluslararası ISO 9001 kalite belgesine sahip olan şirket yöneticileri Edremit'te tökezledi!

Edremit halkının can ve mal güvenliğini tehlikeye soktuğu delil ve belgeleriyle ispat edilen AKSA, AKDEN Doğalgaz ve Çavdar Hafriyat şirketlerinin yaptıklarını "sorun yok" diye rapor veren Kontrol firmasını kimin kurtaracağı da merak edilen sorular arasına katıldı! Edremit Cumhuriyet Savcılığının yürüttüğü soruşturma kapsamında bilirkişiden numune alınmasını ve şartnameye uygunluk testini yaptırmasından sonra "sorun yok" beyanını nasıl revize edeceği ve yasal yaptırımlardan nasıl kurtulacağı hatırlatıldı.

Doğalgaz Dolgu vurgunun da milyonlarca liralık haksız kazanç sağladıkları ve lüks araçlarla hava attıkları ileri sürülen alt yüklenicilerin, olası bir doğalgaz patlamasında nasıl hesap verecekleri merak ediliyor!

AKSA'dan sonra sıra geldi; AKDEN Doğalgaz, Çavdar Hafriyat ve birbirlerine sponsor olan ARZ mühendislik şirketlerine

Özel Haber: Doğan Doğan/Edremit

#aksa #akdendoğalgaz #arzmühendislik #aksadoğalgaz #epdk #balıkesirdoğalgaz #altınkumdoğalgaz #edremit

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...