23 NİSAN KUTLU OLSUN
Edremit’te 23 Nisan sevinci

Edremit’te 23 Nisan sevinci

misi 2023-04-24 BALIKESİR'DEN HABERLER

Edremit’te 23 Nisan sevinci

Edremit Belediyesi Geleceğin aydınlık yüzleri çocuklar için 23 Nisan eğlenceleri düzenledi., Çocuklar gün boyu Atatürk’ün hediyesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda 23.’sünü düzenlediğimiz Uçurtma Şenliği’nde gönüllerince eğlendiler.

Dalyan Sahilinde oyunlar oynayıp, koşup eğlenen çocuklar uçurtmalarıyla gökyüzünü renklendirirken kahkahalarıyla da gönüllerimizi şenlendirdiler.

Uçurtma Şenliğimizde çocuklarımızı ücretsiz ikramlar, yarışmalar, oyunlar, etkinlikler ve hediyelerle ağırlayıp yarışmada dereceye girenlere ödüllerini dağıtarak çocuklarımızın mutluluklarına ortak olduk. Edremit Belediye Başkanı Hasan Arslan da çocuklarla oyunlar oynayarak onların mutluluklarına ortak olup bayramlarını kutladı.

Edremit Belediye Başkanı Hasan Arslan, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda düzenlediğimiz 23. Uçurtma Şenliği’mizde binlerce uçurtmayla gökyüzünü renklendirdik, oyunlar oynayıp gönlümüzce eğlendik.

Özgür ve mutlu yarınlar için sonsuza dek Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün izinden gideceğiz. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’mız kutlu olsun. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında bugün 23’sünü düzenlediğimiz uçurtma şenliğindeydik. Gökyüzünü maviliklere boyayıp, şen kahkahalarla uçurtmaları saldık özgürlüğe” dedi

 

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...