10 Kasım Atatürk'ü Anma Mesajı
Ertaş gönüllerini aldı…

Ertaş gönüllerini aldı…

misi 2024-02-10 POLİTİKA

Ertaş gönüllerini aldı…

Geçtiğimiz hafta yapılan ön seçimden zaferle çıkan Mehmet Ertaş, yola çıktığı ve ön seçime birlik beraberlik içinde girdiği arkadaşlarıyla gönül ama ziyaretleri yaptı. CHP’de küskünlük yaşanmaması ve yerel seçimlere el ele girmek adına, ön seçime katılan Aday adayları tek tek ziyaret edildi.

İlk olarak Edremit Cumhuriyet Halk Partisi ilçe başkanlığı ziyaret edildi. Mehmet Ertaş, “ ön seçimde demokrasi şölenine üstün gayretleri ile katkı veren Gençlik Örgütümüz ile ilçe Başkanlığımız da bir araya geldik. Partimizin geleceğinin emin ellerde olduğunu bize bir kez daha gösteren gençlerimize teşekkür ediyor, başarılı çalışmalarının devam etmesini diliyorum.” Dedi.

 

ADAY ADAYLARI ZİYARET EDİLDİ

Demokrasi şöleni olarak gerçekleşen Ön seçimde fedakârlık yaparak aday olmamıza güç veren Av. Ahmet Özkoca ve Cavit Cebeci ve ilçe Başkanı Emin Yalçıntaş ile Ön seçime katılan ve demokrasi şölenine katkı veren tüm aday adayı yoldaşlarıma teşekkür etti.

İlk olarak Edremit Belediye Başkanı Hasan Arslan’ı ziyaret eden yol arkadaşları, Başkanlık makamında biraraya geldiler.

CHP’nin Edremit Belediye Başkan adayı Mehmet Ertaş yol arkadaşlarıyla birlikle, Cumhuriyet Halk Partisi örgüt denetimli yapılan ön seçimde demokrasi şölenine aday olarak katkı veren eski Altınoluk Belediye Başkanı Hasan Özpolat, Tümdeniz Çelebi, Cemal Arslan, Yurt Yıldırım ve Nevin Sayman’ı ziyaret ettiler.

Edremit CHP Başkan Adayı Mehmet Ertaş, “Başkanımız Emin Yalçıntaş, Ahmet Özkoca ve Cavit Cebeci ile birlikte ziyaret ettik. Önümüzde ki yerel seçim sürecinden itibaren başlamak üzere partimizin bayrağını daha yukarıya taşımak adına neler yapabileceğimizi görüştük. Kendisine misafirperverlikleri için teşekkür ediyoruz.” Dedi.

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...