10 Kasım Atatürk'ü Anma Mesajı
GERÇEKLERİN ORAYA ÇIKMAK GİBİ KÖTÜ BİR HUYU VARDIR!

GERÇEKLERİN ORAYA ÇIKMAK GİBİ KÖTÜ BİR HUYU VARDIR!

misi 2024-05-28 SÜRMANŞET

GERÇEKLERİN ORAYA ÇIKMAK GİBİ KÖTÜ BİR HUYU VARDIR!

Edremit'te geçtiğimiz günlerde bir bayanın ortalığı hallaç pamuğuna çeviren bir paylaşımı gündem oldu!

Edremit'te dönen kirli dolapları, tehdit, şantaj ve azmettirme olaylarını içeren paylaşım sonrası adli makamlar harekete geçti!

Olay yaratan paylaşım sonrası Emniyet yetkilileri Savcılık talimatıyla soruşturma başlattılar.

Edremit'i sallayan açıklamalar da yer alan iddialar ise ,"çetelerle birlikte rant gruplarıyla berabersin onların akıl hocalığını yapıyorsun Seni Cumhuriyet savcılığına çektiririm Seninle birlikte o iş adamlarını da çektiririm ayağını denk al T.C. İçişleri Bakanlığı T.C. Adalet Bakanlığı Hangi gazeteciyi hangi iş adamıyla tetikçi tutup vudurdunuz vuran kişi silahı nasıl eritip denize attı Hangi belediyeler de belediyenin alacağı rüşveti arabuluculukla iş bitirici adınla nasıl paraları aldığını. Hangi belediye başkanının sex kasetlerini elinde koz olarak kullanıp belediyeye Her şeyi yaptırdığını. Kızından küçük kızları çevreye kızım diye tanıtıp kız da sana baba deyip çevreye gösterip nasıl yatağa atlattığını bende yazışmalar delilli duruyor vs vs ağzımı acarsam taş taş üstünde kalmaz seni uyarıyorum. Karının emekli tazminattı için karını nasıl yanında bu para için tuttuğunu. Daha neler neler beni Cumhuriyet savcısına götürüp konuşturacak duruma getirdin Buradan seni son uyarımdır Nokta" bu şekilde yayınlandı!

Gerçeklerin ortaya çıkmak gibi kötü huyları vardır sözünün bir kez daha test edildiği paylaşım sonrasında Edremit'te hareketli günler yaşanması bekleniyor!

Edremit'i sallayan açıklama sonrasında gözler, Kamu kurumlarında, özel sektörde iş takipçiliği yapan, tetikçi tutan, gazeteci vurduran, tehdit, şantaj gibi geçmişi karanlık dosyalarla dolu olan M.K hakkında geniş kapsamlı bir inceleme başlatılması bekleniyor! Ses Haber Merkezi olarak, tetikçilik ve azmettirme olaylarında adı geçen kişinin ve beraberinde kimlerle iş tuttuğunun, kamu kurumlarında hangi dosyaları kovaladıkları, hangi iş adamlarına tehdit ettikleri, hangi siyasileri seks kasetleriyle şantaja maruz bıraktıkları dosyaların araştırılmaya ve kamuoyu ile paylaşılmaya başlanması bekleniyor.

Özel Haber: Doğan Doğan/Edremit

#edremitsallanacak #azmettiriciişadamı #tefeci #taksici #bokçuvalı #gazetecibozuntusu #izmirdeişlenensuçlar #belediyebaşkanınaşantaj #askerdennedenatıldı #izmirdemafyaileortakçalıştı #edremittesuçdosyası #edremit #balıkesir #uyuşturucuvekadınişleri #sapıkilişkiler

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...