19 Mayıs ulusal egemenliğin başlangıç günüdür. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.
Havran'da okul bahçesine yüzme havuzu kurdular

Havran'da okul bahçesine yüzme havuzu kurdular

Editör 2019-07-05 POLİTİKA

Balıkesir Büyükşehir ve Havran Belediyesi, ilçede yüzme havuzu bulunmaduğu için okul bahçesine çocuklar mutlu olsun diye yüzme havuzu kurdular. Çocuklar doyasıya eğlendi.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ve Havran Belediyesi organizasyonunda düzenlenen Yaz Dönemi Spor Okulları kapsamında Havran Anadolu Lisesi bahçesinde kurulan yüzme havuzunda Belediye Başkanı Emin Ersoy incelemelerde bulundu.

Veliler ile sohbet eden Başkan Ersoy talep ve önerilerini dinledi. Veliler havuz ve diğer aktiviteler için teşekkür ederek çocuklarımız bu yaz tatilini çok güzel geçirmekteler Emin Ersoy Başkanımız başta olmak üzere emeği geçen tüm kurum kuruluş ve kişilere teşekkür ederiz dediler. Belediye Başkanı Emin Ersoy şunları söyledi. Havran Kaymakamlığı, Büyükşehir Belediye Başkanlığı, İlçe Gençlik Spor Müdürlüğü ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde çocuklarımıza yönelik birbirinden keyifli ve eğlenceli etkinlikler ve kurslar düzenledik. Çocuklarımızın mutluluğunu gözlerinden okuyabiliyoruz. Yüzlerce çocuğumuz karakter yapısına göre etkinliklere yoğun katılım gösterdi. Golf, Yüzme, Tekvando diğer branşlarda uzman eğitmenler nezaretinde boş zamanlarını yine öğrenim ile geçirmekteler bizlere her türlü desteği sağlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz'a, Kaymakam Şeref Aydın Kurum ve Kuruluşlara bizlere güvenerek evlatlarını kurslara etkinliklere göndere anne babalara teşekkür ederim dedi. Etkinlikler: Havran Anadolu Lisesi bahçesi, Ahmet Ermiş Parkı ve Kapalı spor salonunda devam etmektedir.

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...