10 Kasım Atatürk'ü Anma Mesajı
HAYVANSEVERLERE MÜJDE

HAYVANSEVERLERE MÜJDE

misi 2024-03-22 SÜRMANŞET

HAYVANSEVERLERE MÜJDE

SEÇİLMEDEN SÖZÜNÜ TUTTU

MUHAMMED VURMAZ, YÜCEL YILMAZ EL ELE VERDİ. SEÇİMİ BEKLEMEDEN SÖZLERİNİ YERİNE GETİRDİ.

MUHAMMED VURMAZ, " “Doğayı ve hayvanların yaşam haklarını koşulsuz koruyacağıma SÖZ VERİYORUM”

YILLARDIR ATIL DURUMDAYDI.. YILMAZ VE VURMAZ BAŞKANLAR HİZMETE AÇIYOR


2016 Yılında Edremit Belediyesi tarafından kısmen açılan, sonraki yıllarda ise kaderine terk edilen Çıkrıkçı hayvan barınağına Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve Cumhur İttifakı Edremit Belediye Başkan Adayı Muhammed Vurmaz el attı.
Cumhur İttifakı Edremit Belediye Başkan Adayı Muhammed Vurmaz’ın seçim vaatleri arasında bulunan Edremit Çıkrıkçı Hayvan Rehabilitasyon Merkezi’nde tadilat çalışmaları başladı. Başkan Adayı Muhammed Vurmaz’ın girişimleri ve isteklerini cevapsız bırakmayan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz talimatı verdi ve Edremit Çıkrıkçı hayvan barınağı hizmete açılmak için gün sayıyor.

MUHAMMED VURMAZ’DAN HAYVANSEVERLERE MÜJDE
Cumhur İttifakı Edremit Belediye Başkan Adayı Muhammed Vurmaz yaptığı açıklamada, “Kıymetli hayvanseverler, kıymetli vatandaşlarımız 10 Mart günü Balıkesir Büyükşehir Belediyesi sokak hayvanları tedavi merkezinin önünde yaptığımız etkinlikte Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Yücel Yılmaz'dan bir söz almıştık. Çıkrıkçı da bulunan ve yıllardır kullanılamayan barınağımızın rehabilitasyon merkezimizin yenilenmesi için kendilerinden destek istemiştik. Bugün Genel Sekreter Yardımcımız Sayın Mehmet Akif Şencan, Çevre Koruma Kontrolü Daire Başkanımız Volkan Karateke Veteriner hizmetleri müdürümüz Tuncay Bey ve Fen İşleri müdürümüz Ayhan Bey ile birlikte Çıkrıkçı da bulunan Hayvan Barınak tesisimizi gezdik. Mayıs ayına kadar buradaki rehabilitasyon merkezimizi BBB Yücel Yılmaz’ın talimatlarıyla hayata geçirmiş olacağız. Malumunuz Belediye Başkan Adayı olmam hasebiyle benimde vaatlerimin arasındaydı.. Başkanımızdan böyle bir talebi kendisine ilettiğimde bizleri geri çevirmediği için çok teşekkür ediyorum. Tüm Edremit’imize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.
 

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...