10 KASIM ATAMIZI ANIYORUZ
İŞ ADAMLARINA TUZAK VE TOKAT!

İŞ ADAMLARINA TUZAK VE TOKAT!

misi 2021-09-27 POLİTİKA

İŞ ADAMLARINA TUZAK VE TOKAT!

10 YILDIR BÜYÜCÜLÜK YAPAN ŞARLATANI DEVLETİN GÖZLERİ NEDEN GÖRMEZ?

Şarlatan ve çetesi iş başında! Aylardır Ayvalık’ta odaklanmış suç örgütü hakkında “NİTELİKLİ DOLANDIRICILIK” iddiasını gündeme taşıyıp kamuoyunu aydınlatıyoruz. Yıllardır Ayvalık’ın Hacı Veliler Köyüne çöreklenmiş ve yandaş siyasilerin ziyaretlerini nüfuz kullanmaya kadar götüren şebekenin bütün foyaları ortaya çıkmasına rağmen, sistem üzerinde kurdukları PARALEL YAPI sayesinde dokunulmazlık(!) kazanarak “aleni” dolandırıcılık yapanlara karşı daha neyi bekliyorsunuz? Murat Yüzgünç adlı kişi ve şebekesi, Burnunuzun dibinde Hacıveliler köyünün büyüklüğü kadar araziyi ele geçirerek “cinleriyle” korku salan bu şarlatan ve ekibinin yaptıklarına ne zamana kadar müsaade edilecek?

AK PARTİLİ YÖNETİCİLERE ANKARA’DA KREDİ TUZAĞI

AYVALIK-ALİAĞA ARASINDA “TOKAT” HATTI KURMUŞLAR!

Cinci Hocanın son yıllarda hızlı zenginleşmesinin nedeni anlaşıldı. Büyücülük, Falcılık bahanesiyle hayır yemekleri düzenleyen şebeke ve elemanları buraya davet ettikleri AK Partilinin üst düzey yöneticilerini ekti altına alarak bölgede ki iş adamlarına Devletten uygun kredi vaadiyle dolandırıcılık yaptıkları aşikar olurken, Derman Dergahına (Tezgahına) düşenleri kredi pazarlığında pazarlamışlar! Son olarak Ankara’da yaşanan bir buluşmada üst düzey bir kişinin bu işin içinde olduğu masalıyla aynı kafeterya da organize ettikleri buluşmada, yan masada ki her şeyden habersiz bir misafirin kredi içini halledeceğini söyleyip 5 milyon lira komisyon almaları bardağı taşıran son nokta oldu! CİNCİ Hoca ve Aliağa’lı ortaklarının Zeytincilik işi bahanesiyle nasıl zengin oldukları, AKP’li üst düzey yöneticileri kullanarak kredi komisyonlarından milyonlar kazandıkları ve milyonluk Range Roverler, yatlarla nasıl gezdikleri anlaşıldı!

CHP BUNU YAPARSA?

CHP’li Belediyeler Atatürk’ün çıkarttığı kanuna aykırı iş yeri açma ruhsatı vermişler!

Cinci hocanın falcılık, büyücülük, muska bahanesiyle yıllardır bölge halkını dolandırmasına göz yumanlar, gözlerini yummaya devam ediyor! Devletin güvenlik güçlerine, yasalara meydan okuyan şarlatan ekibi, resmi makamlardan ısmarlama kararlar alarak adeta Devletin yargısına, Güvenlik güçlerine meydan okuyor!

“Tekke, zaviye ve türbelerin kapatılması”, 30 Kasım 1925 tarihinde kabul edilip 13 Aralık 1925 tarihli Resmi Gazete'de yayınlanarak yürürlüğe giren 677 sayılı kanun ile uygulamaya konmuş bir Atatürk Devrimi'dir. Bu devrim niteliğindeki kanunu CHP’li Ayvalık Belediyesinin eski Başkanı Rahmi Gençer yok hükmünde sayarak, Şarlatan cinli, hocanın mekânına “Kır Bahçesi” adı altında büyücülük yapması için ruhsat vermiş!

ÖZEL HABER: DOĞAN DOĞAN/AYVALIK

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...