10 Kasım Atatürk'ü Anma Mesajı
KAF TEKNİK’İN MİLYON DOLARLIK PAYLAŞIM KAVGASI!

KAF TEKNİK’İN MİLYON DOLARLIK PAYLAŞIM KAVGASI!

misi 2024-02-11 SÜRMANŞET

KAF TEKNİK’İN MİLYON DOLARLIK PAYLAŞIM KAVGASI!

DEVLETE SIRTINI DAYAYIP MİLYONLARCA LİRALIK İHALE VE RANT KOVALAYANLAR KİMLER?

MİLYONLARCA LİRAYI PAYLAŞAMAYIP BİRBİRİNE GİREN ŞİRKET ORTAKLARI KİMLERİ YAKTI?

İSİM KULLANAAK İZMİR VE ALİAĞA’DA İHALELER ALANLAR KİMLER?

DEVLETİN DENETLEME KURUMLARINI GÖREVE DAVET EDİYORUZ!

BÜYÜK VURGUN VE RANT KAVGASI

İzmir’de Vakıf gayrı yatırım ortaklığından %30 kat kat karşılığı alınan “Gökdelen ve AVM” dosyasında ne dolaplar döndü?

Milyon dolarlık rant kavgasının içinde kimler var? Ucu kimlere dayanıyor? Milyonlarca dolar kazanmak uğruna kimler harcandı? Azerbaycan’dan Casus gibi gelen kadın kimleri oyuna getirdi ve ortaklık yapısı nasıl bozuldu? İhalenin kazanılmasından sonra kimlere hangi hediyeler alındı? Aliağa ve İzmir’de İnşaat işleri yapan İZPEK inşaat sahibi Özay İpek’in mahkeme kayıtlarına geçen rüşvetleri kimlere dağıtıldı? İtiraf gibi ifade tutanaklarında kimlerin adı geçiyor? KAF Teknik yapının ortakları kimler? Milyonlarca dolar kazanmak uğruna Ayvalık bölgesinde kimlere neler alındı? Milyonlarca liranın rant kazanma uğruna rüşvet olarak Nüfuz kullanan bazı kişilere neler verildi? Alındı?

Ses Haber ekibi, Nüfuz ticaret yaparak Devlet büyüklerinin adını kullanan ve Aliağa Gemi Söküm tesislerinde Sugurya Gemi Söküm, KAF Teknik Yapı da paylaşılamayan ve ortakların birbirine düşmesiyle Mahkemelere sıçrayan büyük rant dosyasını açıyor! Yıllardır çözüm üretilemeyen bu şirketlerin birbirine girerken kimleri hedef gösterdiği ve kimleri suçladığı, dün verilen ifadelerin bugün nasıl değiştiğini ibretle okuyacaksınız!

Milyon Dolarlık KAF Teknik Yapı Dosyası ve Özay İpek adlı kişinin adli makamlara itiraf gibi verdiği ifade de neler olduğunu araştırdık ve bulduk…..

Gerçekler bilinsin diye haber yapıyoruz!

Özel Haber geliyor…..

 

#özayipek #izpek #kaftennikyapı #izmir #aliağa #60katlıgökdelen #suguryagemisökümtesisleri #Nüfuzkullanıyorlar #aliağa #ayvalık #karaağaç #gömeç #vakıfgayrıyatırımortaklığı

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...