10 Kasım Atatürk'ü Anma Mesajı
Kendini Polis olarak tanıtıyormuş!

Kendini Polis olarak tanıtıyormuş!

misi 2024-05-21 SÜRMANŞET

Kendini Polis olarak tanıtıyormuş!

İstanbul’da Dolandırıcılık yaptığı iddia edilen Murat Saz, İstanbul’da tanıştığı Pınar Ataş’ı sevgili kılığına girip  1 milyon 200 bin lira dolandırdıktan sonra evini, aracını ve dükkanını sattırıp kayıplara karışmıştı!

İstanbul’dan sonra soluğu Edremit’te aldı…

Olay tarihinde CNN Türk’te ana habere bile çıkan Murat Saz, İİstanbul’da Polis emeklileri Dayanışma Derneği Kimliği ile Dolandırıcılık yapmaya devam ederken,  İstanbul’dan kaçıp soluğu Edremit’te aldı! Tokatçıları uğrak yerine dönen Edremit’te Cep telefonu işine giren ve uslanmadan tokatlamaya devam eden Murat Saz, Cayiçi CaddesindeTekno Market adı altında açtığı telefon dükkanından “Sipariş alarak telefon satmaya başladı” Bir süre sonra Cep telefonu getireceğim vaadiyle topladığı paralarla ortadan kaybolan tokatçı Havran da ortaya çıktı! Havran’da babası Ahmet S. İle telefon işlerine devam eden tokatçı, Son olarak Sadık A. Adlı kişiden 70 bin lirayı Annesi Gülten S.adına havale ettiren tokatçı, Telefon göndermesi gereken mağdura 2 adet çakma akıllı kol saati gönderdi! Edremit’te birçok kamu görevlisine “Telefon getireceğim. Size ucuz vereceğim” diyerek dolandırdığı ileri sürülen Murat Saz’ın, Polis kimliği gibi sözde Polis derneği kimliği taşıyıp kendisini de Polis olarak tanıttığı iddia ediliyor! Birçok mağdur yaratan tokatçı hakkında yasal işlem başlatılması bekleniyor!

Özel Haber: Doğan Doğan/Edremit

#ceptelefonu #tokatçı #muratsaz #teknomarket #ceptelefonu #edremit #istanbul #pınarataş #cnntürk #sondakikaedremit #balıkesir #havran #dolandırıcı #sahtepolis #poliskimliğiitaşıyor #kendinipolissanıyor #telefontokatçıcı #

 

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...