10 Kasım Atatürk'ü Anma Mesajı
KİRLİ VE KARANLIK İLİŞKİLER YUMAĞI!

KİRLİ VE KARANLIK İLİŞKİLER YUMAĞI!

misi 2024-06-28 SÜRMANŞET

KİRLİ VE KARANLIK İLİŞKİLER YUMAĞI!

SARP'IN SARMALI ELİNE YÜZÜNE DOLANDI!

TECO’nun pis işlerine ES Grup’ta dahil oldu! Organize eylem içinde oldukları iddia edilen Naylon Fatura vurguncuları şimdi de birbirlerine düştüler!

TECO’nun Aliağa’da kurduğu saltanat sayesinde hükmettiği kişileri ektisi altına alarak adeta dokunulmazlık sağladığı, Sultan Sitesinde tanıdığı ayrıcalıklar ile şikayetlerin hasır altı edildiği iddia ediliyor. TECO Petrol Sarp ve ailesini Dokunulmazlık sağlayan kişilerin ve dosyaları hasır altı eden diğer şebeke elemanlarının tek tek tespit edilmesi bekleniyor! Olaylar zinciriyle ilgili olarak Ankara merkezli bir çalışma başlatıldığı öğrenildi. Durumdan haberdar olan TECO Sarp’ın siyasi tanıdıklarını araya sokarak dosyaları kapattırmak için çalışmalara başladığı da iddia edildi.

Aliağa'da işleri SARP'a saran TECO Akaryakıt sahibi Sarp Yalçınkaya, beraber yol yürüdüğü iş arkadaşlarına algı operasyonu çektirmeye başladı! TECO'nun iş yaptığı ve dostluk bağı kurduğu arkadaşlarına yaptığı ihanetler sonucu iflas ettirmeye alışkanlık haline getirdiği ileri sürülen Sarp Yalçınkaya, şimdi de Es Grup'ta kardeş kavgası çıkartmak için Bursa üzerinde anlaşma yaptığı bir medya şirketinden operasyon başlattı! Dikkatleri dağıtma, hedef saptırma ve "Ben yanarsam sizde yanarsınız" modeli manipülasyon yaratmaya başladığı iddia ediliyor!

SARP YALÇINKAYA, SEN YANMAZDAN, ORTAĞIN YANMAZSA, NASIL ÇIKACAK BU ÜLKE AYDINLIĞA!

Sarp Yalçınkaya Battıkça Batıyor! Aliağa’da Naylon Fatura işleri SARP’a sarınca, çareyi Beraber iş yaptığı Es Grup yönetiminde bulunan Erol Demirbaş ile ortak hareket ederek para karşılığı Bursa’da Bayisi olan B.B petrolden D.Z adlı kişiyi araya sokarak Algı operasyonu başlattı! Es Grup şirketinden Kardeşi Şenol Demirbaş’tan habersiz para transferi yaptığı iddia edilirken, kardeşler arası kavgayı körükleyen Sarp, gündem değiştirerek paçayı kurtarmaya çalışıyor!

KARACABEY DE 1 MİLYON LİTRELİK TANKLARI NEREYE GÖMDÜN?

TECO Petrolcülük sahibi Sarp Yalçınkaya’nın Marmara bölgesinde saha müdürleri ve bayileri Naylon fatura Faaliyetlerinde Aktif rol aldıkları iddia ediliyor! İsmi gelen bazı kişilerin, Murat o…… ve Davut Z…… isimli kişiler olduğu, Milyonlarca TL Belgeleri olduğu iddia ediliyor. Bu kişilerin Vergi denetlemelerinde Naylon Fatura Düzenleme eyleminin Tespiti olduğu da gelen iddialar arasında yer alıyor. TECO Petrolcülük U. Z. Akaryakıtı paravan olarak kullanıldığını ve Bursa Karacabey de bir araziye kurdukları garajın içinde 1 Milyon litre kapasiteli Tankların olduğu ve bu Tankları Kaçak akaryakıt işinde kullanıldığı da gelen iddialar arasında yerini aldı. Bu kişileri kullanarak şimdi de Bursa merkezli haberler yapılması dikkatlerden kaçmadı. Manipülasyon yapan ve yaptıran kişilerinde suç örgütüne dahil edilmesi bekleniyor!

Aliağa da kurduğu organizasyon sayesinde kendi bayilerine bile naylon fatura kestiren TECO’nun, şimdilerde köşeye sıkıştığı ve Bursa Karacabey Bayisi D.Z’yi araya sokarak Bursa M. adlı bir şirkete haber siparişi verdiği, manipülasyon haberler yaptırarak dikkatleri başka yöne çekmek istediği, kendi suçlarına yeni kişileri de ekleyerek suç örgütü yapısını genişletmeyi planladığı, algı operasyonuna katılanların, destek verenlerin yardım ve yataklık iddiasıyla haklarında suç duyurusunda bulunularak naylon fatura vurgununa dahil edilmesi bekleniyor!

SARP’IN SALTANATI SALLANIYOR!
Sarp ve ortaklarının BORSA Dosyası da açılıyor! Borsa da Manipülasyon yaparak, devletten tokatladıkları naylon fatura paralarını aklamak için BORSA üzerinden işlem yaptıkları SPK’nın bu konuda inceleme başlayarak ceza uygulaması yapması bekleniyor!

SARP’A YILLARCA NEDEN DOKUNULMADI!

Aliağa’da yıllardır kurduğu sistem ile Devleti Naylon Fatura ile tokatladığı iddia edilen TECO Petrol sahibi Sarp Yalçınkaya’nın, birlikte iş yaptığı ve yandan çarklı şirketlerle el ele vererek milyonlarca dolarlık servetin sahibi olduğu iddia ediliyor! Çakma kişilerin (Gariban) üzerine kurulan bazı şirketlerden kesilen Naylon faturalardan birileri köşeyi dönerken, en büyük zararı devletin Maliye hazinesi gördüğü belirtiliyor!
TECO’nun iş birliği yaptığı şirketler arasında E. Grup, Ta…Park, Or…,Al… gibi şirketlerin bulunduğu ileri sürülüyor!

#naylonfatura #parakaçırma #sarpyalçınkaya #esproup #kayahanyalçınkaya #eroldemirbaş #masak #maliye #kom #içişleribakanlığı #adaletbakanlığı #aliağa #teco #devletyarınabırakıryanınızabırakmaz #adalettecelliedecek #devletitokatlamışlar #bursamedya #muratdoruk #banbanpetrol #davutzirek #şenoldemirbaş #aliağasultansitesi #SermayePiyasasıKurulu #borsa #kom #aliyerlikaya
 

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...