10 Kasım Atatürk'ü Anma Mesajı
KIRSAL KARARINI VERMİŞ..!

KIRSAL KARARINI VERMİŞ..!

misi 2023-05-12 BALIKESİR'DEN HABERLER

KIRSAL KARARINI VERMİŞ..!

Bigadiç Topalak Mahallesinde ilk defa oy kullanacak olan Jülide, Emine, Serpil, Samed ve Yalçın ilk oylarını Ak Partiye vereceklerini söylediler.

Genel seçim çalışmalarında Kırsal bölgelerde hakimiyeti bilinen Ak Parti’ye köylü gençlerden ve kadınlardan güçlü destek geldi.

18 yaşındaki gençlerin ilk defa oy kullanacağı Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel seçimlerinde, Balıkesir’in kırsal mahallelerinde bulunan genç delikanlılar ve köylü kızlar   “ilk oylarını Erdoğan’a vereceklerini” söylediler.

Bigadiç’in Topalak mahallesinde seçim çalışmaları yapan Ak Parti Milletvekili adayı Mutlu Aydemir ile buluşan köylü gençler ve kadınlar Milletvekili Mutlu Aydemir’e söz verdiler.

Balıkesir Milletvekili Mutlu Aydemir, “Bigadiç Topalak Mahallesinde ilk defa oy kullanacak olan Jülide, Emine, Serpil, Samed ve Yalçın ilk oylarını Ak Partiye vereceklerini söylediler. Mahallenin gençleri, “ilk oyum Ak Partiye İlk oyum Erdoğan’a diyor.Büyük ve güçlü Türkiye Erdoğan ile Mümkün “ dediler.

Köy meydanında, köy hayrı için yapılan Keşkek’i karıştıran Aydemir, “bereketi tadı yerinde olsun. Allah hayrınızı kabul etsin” dedi

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...