10 KASIM ATAMIZI ANIYORUZ
Memlekete hayır gelmez!

Memlekete hayır gelmez!

misi 2021-11-17 SÜRMANŞET

Memlekete hayır gelmez!

İL BAŞKANI ANKARA’DAN GETİRMİŞ!

Memleket Partisi Burhaniye İlçe Başkanı hakkında dolandırıcılık iddiası! Memleket partisinden kendisine yer bulan ilçe Başkanı Sami İlhan, önce partideki arkadaşlarını tokatladı!

Memleket partisi İl başkanı Sinan Diker, Sami İlhan adlı bir vatandaşı Ankara'dan Balıkesir’e getirip ona Burhaniye'de teşkilatı kurulması için yetki verdi. Ancak tehdit edilmesi üzerine buradan gitmeden önce Semra Y. Adlı aynı parti arkadaşını de tokatlayıp ortadan kayboldu.

Uyanık ilçe başkanı Edremit Körfezinde insanlarla tanışıp kendini çok zengin bir işadamıymış gibi tanıtıp bir şirket kurdu ve bu şirkette insanları işe alacağını vaat ederek aynı zamanda partisel faaliyetler de bulunacağını söyleyip partiye insanlar üye edip yönetim kurdu. Sonrasında piyasayı tokatlayıp yok oldu.

Burhaniye Memleket Partisi ilçe Başkanı Sami İlhan hakkında Edremit Cumhuriyet Savcılığına Dolandırıcılık ve Görevi Kötüye kullanma” iddiasıyla ilgili suç duyurusunda bulunuldu. Aynı Partide görev yapan Semra Y. Adlı kadının kredi kartını ve arabasını alıp ortadan kaybolan Sami İlhan her yerde aranıyor.

 

Piyasayı da tokatlamış!

 

Memleket Partisi ilçe yönetiminde olan Semra Y adlı kişi, kendisinin mağdur edildiğini belirterek yaşadığı olayı şöyle anlattı: “ Sami İLHAN, ile bir siyasi parti aracılığıyla tanıştığımızda bana bölgemizde ticaret yapacağından bahis edip yatırım yapabileceği yerler ve birlikte çalışabileceği kişiler aradığını söyledi. Bende emekli olmam sebebiyle birlikte çalışabileceğimi düşünüp bu kişi ile iletişim kurmaya başladım. Birlikte aynı partinin yönetiminde de yer aldığımız için güvendim ve birlikte çalışmaya başladık. Edremit’te Kadıköy mevkinde bir iş yeri kiraladı ve orada inşaat üzerine çalışacaktı. Birlikte bu iş yerini açarken kullanmak için benden arabamı ödünç istedi, akabinde benden 15.000 TL’lik kredi kartımı istedi verdim kullanmaya başladı. Limit bitince 40.000 TL benden kredi çekmemi istedi.Bende yaptığı yatırımlara, görüştüğü üst düzey tanınmış siyasetçi ve iş adamlarıyla olan samimiyetinden dolayı kendisine güvendim ve kredi çekip verdim. Bana sürekli iş yerini kuralım ilk gelen para ile bu borçları kapatacağını söylüyordu. Ancak ortadan kayboldu. Yaklaşık 15 gündür kendisine ne ben nede diğer çalışanları ulaşamamaktadır. Mağduriyetimi parti yöneticileri ile de paylaştığımda onlarda iletişim kuramadıklarını ve görevden aldıklarını söylediler. Sami İlhan tarafından dolandırılarak büyük bir maddi ve manevi zarara uğradım. 07 HE 641 plaka saylı vefat eden eşim adına kayıtlı OPEL Çorsa Marka 2005 Model Gri renk aracım kendisindedir” dedi.

ÖZEL HABER: DOĞAN DOĞAN/BURHANİYE

 

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...