10 KASIM ATAMIZI ANIYORUZ
MİLYONLUK PLAZADA ZEYTİNYAĞINDAN MİLYONLAR KAZANMIŞLAR!

MİLYONLUK PLAZADA ZEYTİNYAĞINDAN MİLYONLAR KAZANMIŞLAR!

misi 2021-11-06 SÜRMANŞET

MİLYONLUK PLAZADA ZEYTİNYAĞINDAN MİLYONLAR KAZANMIŞLAR!

3 MAYMUNU OYNAMAYIN!

İstanbul EMARR plazada Zeytinyağı satarak para kazanmışlar! Özel güvenlik ve lüsk yaşamı ile dikkat çeken ve en ucuz ofisin 300.000 dolar olduğu Plazada MR Zeytincilik adı altında para kazandıklarını ileri süren Cinci Hoca Murat Yüzgünç ve Ortağı Muhsin Arslan kimi kandırıyor?

MR Hayvancılık ve İnşaat Danışmanlık Lti.Şti adı altında İstanbbul Üsküdar’da şirkt kurup, 15 gün sonra Ayvalık’ta şube açan Cinci Hoca ve Ortağı 15.10.2020 tarihinde Ayvalık Belediyesinden Zeytin ve Zeytinyağı satışı adı altında iş yeri ruhsatı almışlar. Öncesinde ise Kaçak ruhsatsız olarak “Falcılık-büyücülük-Üfürükçülük-Muskacılık” gibi yasa dışı işler yaparak milyonlarca lira  “İNDİRA GANDİ” yaptıkları ileri sürülüyor! Cinci Hoca, yasa dışı elde ettiği parayı aklamak için Zeytinyağı ticareti bahanesi ile “KARA PARA AKLAMA” işine girerek Ayvalık’ta iş birliği yaptığı firmalarla “HAYALİ TİCARET” yapmış gibi göstererek fatura kestirdikleri ortaya çıktı!

MALİ ŞUBE VE MALİYE NEREDE?

Yasadışı kaynakları yasal kılıflara uydurarak aklamaya çalışan Şebeke elemanları 2020 yılında açtıkları MR Zeytincilik şirketi üzerine lüks arabalar başta olmak üzere birçok yatırım yaptılar! 1 yılda bu kadar para kazanmak için nasıl bir ticaret yaptıkları ise anlaşılamadı! Zeytin ve Zeytinyağı ticaretinden büyük para kazandıklarını ve normal vatandaşın güvenlik nedeniyle girişinin bile yasak olduğu EMARR Plazada nasıl bir Zeytinyağı sattıkları anlaşılamadı! Milyonlarca lirayı Zeytinyağı sattık diyerek kendilerini de aklamaya çalışan Cinci hoca ve ortağının milyon dolarlık faturaların havada uçuştuğu “HAYALİ İHRACAT DOSYASI” da inceleme kapsamına alındı!

AYVALIK’TA İŞ BİRLİĞİ YAPTIĞI FABRİKA HANGİSİ?

2020 yılında Zeytinyağı işine başlayan Cinci Hoca ve Ortağı milyonlar içinde sefa sürerken, Ayvalık’ta MR Zeytinyağı adı altında fason iş yapan Fabrikanın hangisi olduğu araştırılıyor! Milyonlarca liralık Zeytinyağı üretimi ve paketlenmesi yapılmış gibi gösterilerek fatura kesen ünlü firmanın “KARA PARA AKLAMA” işinde olduğu ileri sürülüyor! Milyonlarca liralık Faturaların “HAYALİ TİCARET” adı altında kesildiği, bu ürünlerin sevk irsaliyesi, depolama, nakliye ve satış kayıtlarının incelenmesiyle Maliye’nin büyük bir OPERASYONA İMZA atması bekleniyor. Siyasi ve ticari bağlantıları güçlü olan firmaların mercek altına alınmasıyla bazı dosyaların “ahbap-çavuş” ilişkisiyle örtbas edilmesinden endişe ediliyor. Ses Haber Merkezinin tespit ettiği Zeytinyağı Fabrikasının, şimdiye kadar MR Zeytincilik adına kestiği faturaların ve resmi belgelerin incelenmesi bekleniyor. Ayvalık’ta kara para aklama işinin büyük sansasyonel bir boyuta ulaşmasından endişe ediliyor!

NE KADAR VERGİ ÖDEDİNİZ?

Devleti ve Soruşturmaları yürüten savcıları uyutacağını sanarak, “cinlik yapan” Cinci hoca 2020 yılında başladığı zeytinyağı ticaretinden kazandığı ve beyan ettiği vergi, kestiği faturadan bu mal varlığını resmi olarak nasıl açıklayacağı merak ediliyor! Zeytinyağı Ticareti yapıyorum diyerek kara parayı aklamaya çalışan Cinci Hocanın gizli ortakları Muhsin Arslan, Mustafa Arslan, Öznur Arslan ve Derman Dergahında (Tezgahında) bulunan adamları Vedat Güzelhan ve Hüsnü Ermiş çevirdikleri dolapların ellerine yüzlerine bulaştığı öğrenildi.

ÖZEL HABER: DOĞAN DOĞAN/AYVALIK

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...