10 Kasım Atatürk'ü Anma Mesajı
NE ARARSAN BU AVUKAT’TA VAR!

NE ARARSAN BU AVUKAT’TA VAR!

misi 2024-02-06 SÜRMANŞET

NE ARARSAN BU AVUKAT’TA VAR!

Nüfüz kullanmak bunda,

Suç uydurmak bunda…

Gazetecileri tehdit-Hakaret etmek bunda

Davaları oyalamak bunda….

Şimdi de TV Programına reyting için mağdur yaratıyor…

İstanbul Barosu Avukatlarından Halil İbrahim Serbest adlı kişi, danışmanlık yapığı Star TV Cahide Yetiş adlı programına reyting alabilmek adına davası bulunduğu ve sanık olduğu dosyadaki kişilerden intikam alabilmek adına, husumetli olduğu kişilerin ailelerine programa çıkmayı teklif ederek, mesleki alanda etik olmayan eylemlere girerek mesleki açılan dava kazanmak için her yolu deniyor
 

Bunu yapan bir Avukat olunca

Sadece intikam alabilmek ve Avukatın istediği ifade ve söylemlerde bulunmayan ve Edremit ilçesinde gazetecilik yapan bir kişiyi köşeye sıkıştırıp, intikam almaya çalışıyor!

Star TV’ye yayınlanan Cahide Yetiş adlı programda danışman Avukat olarak boy gösteren Avukat Halil İbrahim Serbest, bugün entrikaların rekorunu kırıyor! Kazanamadığı davaların karşı taraflarını hedef alan Avukat, her yolu deneyip suç uydurma çalışmalarına başladı. Kurguladığı oyunlara yargıyı alet etmeye çalışan Avukat, kendi kurduğu tuzağa yakalandı! Suç uydurma alanında elinden geleni yapan Akukat, görevini dürüst yapan Hâkim ve Savcıları oyununa getiremedi. Uydurduğu bütün suçlar takipsizlikle sonuçlandı!

Halil İbrahim Serbest adlı Avukatın, mesleğiyle uyum sağlamayan tutum ve davranışlar içine girdiği ortaya çıkarken, TV kanalına çıkma sözü verdiği kişileri TV programına çıkartmak ve 85 milyona rezil etmek gibi tehdit ve şantajlarıyla karşı karşıya bıraktığı ileri sürüldü.

Sözde mağdur edebiyatı yapan kişilerle ilgili karalama haber yapılması için iş birliği yapmaya çalıştığı bir gazeteciye sözde mağdur edebiyatı yapan birinden aldığı bilgileri servis ederken yakalanan Avukat hakkında İstanbul Barosunda disiplin incelemesi devam ediyor. Avukatlık gibi yüce bir mesleğe yakışmayan tutum ve davranışlar içinde bulunan Halil İbrahim Serbest adlı kişinin işlediği suçlardan şikayet edildiği öğrenildi.

#avukathalilibrahimserbest #cahideyetiş #avukat #istanbulbarosu #edremit #aliağa #halilibrahimserbest #ayvalık #burhaniye #cumhurbaşkanlığı

 

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...