MR ZEYTİN VE ZEYTİNYAĞI
Sağlam gidiyor….

Sağlam gidiyor….

misi 2019-07-31 POLİTİKA

Sağlam'ın görevi bırakmak istemesine Cumhurbaşkanı onay vermedi. Son günlerde “görevi bırakacağı” yönünde söylentiler yayılırken Ankara’dan İl Başkanı Sağlam’a sağlam destek geldi.

Algıcılar, çalgıcılar bölmeye nifak tohumları ekmeye çalışsa da Balıkesir’de AK Partiyi güzel günler bekliyor.

İl Başkanı Sağlam’ın görevi bırakmasını bekleyenler hayal kırıklığı yaşadı. Ankara Balıkesir İl Başkanına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan "dur" dedi. Cumhurbaşkanı Balıkesir il Başkanına 2. Bir görev vermesi bekleniyor.

Yücel Başkan ile el ele

Ak Parti Balıkesir İl Başkanı Ahmet Sağlam, ile önceki gün bir görüşme yapan Ses Yayın grubu yönetim kurulu başkanı Doğan Doğan’a önemli açıklamalarda bulundu. Sağlam, Büyükşehir ile el ele çalışmaları sürdürüyoruz. Toplantıları beraber yapıyoruz. Kararları birlikte alıyoruz. Aramızı açmak için nifak tohumları serpiştirenler var. Bunlar asla amaçlarına ulaşamayacaklardır. Her konuyu Balıkesir’de hamle yapacak ekiple çalışıyoruz. 5 Milletvekilimiz, Belediye Başkanlarımız, ilçe Başkanlarımızla Uyum içindeyiz. Hiç kimse merak etmesin arkadaşlarımızla Balıkesir’i hak ettiği noktaya getireceğiz. Yatırımcılarla görüşmelerimiz devam ediyor” dedi.

Teşkilatlarda yenilenme yapacağız

Ak Parti Balıkesir İl Başkanı Ahmet Sağlam, Balıkesir’in en büyük ilçesi konumuna gelen Edremit’te ilçe Başkanının istifası ile boşalan göreve hak eden bir arkadaşımız gelecektir. Onun bunun adamı değil, Edremit’i zirveye taşıyacak bir arkadaşımızla yola devam edeceğiz. Bazı ilçelerde de değişikliklerimiz olacak. Bizlere uyum sağlayamayan arkadaşlarla nöbet değişim yapacağız. Edremit’in ataması 1-2 haftaya gerçekleşir diye düşünüyorum." dedi.

 

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...