19 Mayıs ulusal egemenliğin başlangıç günüdür. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.
SARHOŞTUM AYDIM, BEN BU İŞTEN CAYDIM..!

SARHOŞTUM AYDIM, BEN BU İŞTEN CAYDIM..!

Editör 2021-05-30 SÜRMANŞET

SARHOŞTUM AYDIM, BEN BU İŞTEN CAYDIM..!

ÖNCE ROZET TAKTI, SONRA CAYDI

Edremit CHP ilçe Başkanı, toplumda çok yaygın kullanılan bir atasözünü uyguladı!

Edremit CHP ilçe Başkanı Deniz Onur Özcan, Partide Rozet takarak, törenle CHP’ye yeniden üye yaptığı 13 kişinin üyeliğe yönetim kurulu toplantısında onay vermedi.

BU PERHİZ BU NE LAHANA TURŞUSU!

Edremit CHP ilçe yönetimi sapır sapır dökülüyor. Yedeklerden Piyango vurarak oluşturtulan ilçe yönetimi CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın ve Ensar Aytekin’in öncülüğünü yaptığı yeni üye kaydına önce “EVET” sonra “HAYIR” dedi

MİLLETVEKİLLERİNİ TINLAMIYORLAR!

Edremit’te 2019 Yerel seçim sürecinde, CHP’nin eskiyen Belediye Başkanı Kamil Saka ile birlikle yol arkadaşlığı yapan ancak, geçen süreç sonrası tekrar yuvaya dönmek isteyen CHP’liler bu isteklerini CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın’a aktardılar. Daha sonra Balıkesir Milletvekili Ensar Aytekin’in de onayıyla üyelik süreci başladı. Aralarından eski ilçe Başkanı Necmi Dönmez ve Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ertaş’ın da bulunduğu 13 yeni üyeye(!) İlçe başkanlığında sade bir törenle CHP rozetleri takıldı. Hatta ilçe Başkan rozetleri elleriyle taktı!

Kendisini ve CHP’yi rezil etti!

Her şey normal seyrinde giderken, Edremit CHP ilçe Başkanı aniden Ankara’ya gidip yeni üyeleri şikâyet etti! CHP Genel merkezinden beklediği ilgili bulamayan ilçe Başkanı süt dökmüş kedi gibi Edremit’e geri döndü! Yeni üyelerin kayıt işlemleri sonrası Yönetim Kurulu karar alma sürecinde “ayılan” ilçe Başkanı Deniz Onur Özcan, adeta bir atasözünü uygulamaya sokarak kendisini ve CHP’yi rezil etti! Bir süre önce yayınlanan bir haberde “Dansözlü, rakılı, balıklı” çilingir softasında fotoğrafları ortaya çıkan Edremit CHP ilçe Başkanı Deniz Onur Özcan’ın çelişkili ilçe başkanlığı tartışmalara neden oldu. Edremit CHP İlçe Başkanının daha önce de Belediyenin resmi aracı ile mangallı içki alemine katıldığı konusunda yerel basında haberler yayınlanmıştı. Edremit’te CHP ilçe Başkanının ruh haline göre, alınan kararların değişiklik gösterebileceği hatırlatılırken, böylesine önemli bir makamın çoluk-çocuğun eline kaldığı görüldü.

ÖZEL HABER: DOĞAN DOĞAN/EDREMİT

 

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...