KURBAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN
Şarlatan ajan kullanmış!

Şarlatan ajan kullanmış!

Editör 2021-07-09 SÜRMANŞET

Şarlatan ajan kullanmış!

Foyası tek tek ortaya çıkıyor!

10 yıldır Nitelikli Dolandırıcılık yapan Medyuma yargı dokunulmazlık mı verdi?

Gömeç’te bazı siyasileri ve bürokratları kendine oyuncak yapan sahtekâr Medyum Murat’ın marifetleri ortaya çıkıyor!

Kendisinden medet uman siyasileri özel işlerinde ve bürokraside baskı unsuru olarak kullanan Medyum Murat Medyum Yüzgünç (40) bu sayede servetine servet katmış! 10 yıl öncesinde Ankara’dan gelerek Sarımsaklı’da bazı özel bayanlara kahve falı bakarak başladığı, Medyum masalına o kadar inanan olmuş ki, karşı gelenlere “CİNLERİMİ GÖNDERİRİM” diyerek tehdit ettiği anlaşıldı.

 

SERVETİ DUDAK UÇUKLATIYOR..

Gömeç, Ayvalık ve Aliağa’da kurulan tuzak pazarına iş birlikçileri de dahil olunca çark dönmeye başlamış! Çevreye “cinleri var” korkusu salarak dolandırıcılık yapmaya başlayan ekip organize suç örgütüne dönüşmüş! Banka hesaplarında farklı isimler üzerinde 430 milyon lira (Trilyon) toplandığı ve lüks yaşam içinde saltanat sürdüğü ortaya çıktı. 3 Milyon liralık Land Rover marka araca bilen Medyum Murat, yakın zamanda ise 1 milyon liralık yat alarak (Mr. Homad) sefa sürmeye başlamış. Medyum Murat’ın ünü Türkiye’ye yayılırken, Türkiye’nin her yerinde derman arayanlar tuzağa düşmeye başlamış. Bu tuzağa düşenler arasında Sanatçı İbrahim Tatlıses’in den birçok ünlü siyasetçi ve üst düzel Bürokratlar yer almaya başlamış. Özellikle Balıkesir bölgesinde Siyaseten aday gösterilmek isteyen “sazanlar” listelere girebilmek için Sahtekar Medyum Murat’ın cinlerinden destek istemişler! Ancak yerel seçimlerde Medyumun onayını alan Siyasilerden 2 Belediye Başkan adayı da seçimleri kaybetmiş!

 

TEZGAH BEKLEME SALONUNDA KURULUYOR!

Gömeç’in Hacı Hüseyinler Köyünde Cinleriyle Tehdit ederek ele geçirdiği 70-80 dönümlük Derman Çiftliği olarak bilinen Geylani Dergâhında derman aramaya gelen masum ve saf vatandaşları kandırmak için dümen baştan kurulmuş. Kalabalık bir ziyaretçi kitlesini tokatlamak için tezgâh kuran Medyum Murat’ın ajanları müşteri kılığında derdi olan vatandaşları bekleme salonda önceden konuşturup sıkıntılarını öğrenip, bilgileri içeri sızdırarak “Herşeyi biliyor” algısını paraya çevirmişler. Nakit paranın yanı sıra Kredi kartı da kabul eden Medyum’un ününe kurbanlık kuzu gibi atılan masum vatandaşlar böylece dolandırılmak için kurulan tuzağa düşürülmüşler.

MEDYUMLUKTAN DOLANDIRICILIĞA TERFİ ETMİŞLER!

Dolandırıcılar, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın kardeşinin adını kullanmaya başlamışlar!

Devletin Güvenlik güçleri önünde alenen Nitelikli Dolandırıcılık yapan ekip, kendilerine dokunulmazlık ilan etmişler. Bireysel şikayetleri yandaş siyasi ve bürokratlar aracılığı ile sümen altı yaptırmayı başarmışlar! O kadar pervasız dolandırıcılık yapan ekip son olarak cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kayınbiraderi Ali Gülbaran’ın adını kullanarak “aile sizden araç istiyor. Gönderin. Aile sizden para istiyor verin 5 milyon” gibi dolandırıcılık yapmaya başlamışlar. Şikayetlerin artış göstermesi ve Cumhurbaşkanı eşi Emine Erdoğan’ın kardeşinin adını kullanması bardağı taşırınca “Güvenlik güçleri sümen altı edilen dosyaları açmaya başlamış.

ÖZEL HABER: DOĞAN DOĞAN/BALIKESİR

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...