10 Kasım Atatürk'ü Anma Mesajı
SERDAR ÇOLAK’IN DOSYALARI NE OLDU?

SERDAR ÇOLAK’IN DOSYALARI NE OLDU?

misi 2024-02-11 SÜRMANŞET

SERDAR ÇOLAK’IN DOSYALARI NE OLDU?

Vatandaş parasından oldu, Avukat keyfini sürüyor!

Ben Avukatım, “bana kimse dokunamaz, benim yanımda kimler var” diyerek mağdurlara meydan okuyor!

Burhaniye’de Avukatlık yapan ve bir dönem Gömeç Ak Partiye sırtını dayayıp güven kazanarak piyasayı dolandırdığı iddiaları sonrası firar eden Serdar Çolak, teslim olduğu günden bu yana mağdurların zararları karşılanmadı! Zararlar karışlanmadığı gibi, parasını alamayanlar bol bol nasihat ve tehdit aldığı iddia ediliyor! Bazı uyanıklar kişisel zararlarını karşılatıp ortadan yok oldu!

BU AVUKAT’IN ARKASINDA KİMLER VAR???

Edremit Körfezinde bazı Avukatların ek işlere girerek ve siyasi güçlerini istismar aracı olarak kullanıp Nüfuz ticaretiyle milyonlarca liralık dolandırıcılık iddialarının patlamasına neden oluyorlar! Bu kişilerin Avukat olması, güven açısından en büyük kandırılma nedeni olarak gösteriliyor. Edremit Körfezinde Tefecilik yaptığı ileri sürülen bazı Galerilerle kol kola olan bu avukatların, mağdurları aylardır kaptırdıkları paralarını almak için mahkeme koridorlarında koşturuyor. Burhaniye’de Avukatlık yapan Serdar Çolak’ta bu Avukatlar arasında yer alıyor. Hakkında yakalama kararı çıktığında sığındığı ve saklandığı kişilerden güç bularak ve Hukuk içinde iş birliği yaptığı kişilerin torpilleriyle ayrıcalıklı bir istisnaya tabi tutulan Avukat’ın aldığı bu güç ile mağdurlara rest çekerek “Benim arkamda kimler var biliyormusunuz? Bana kimse dokunamaz. Yakalama kararı çıktığında teslim olmam için bana verilen garantileri biliyorsunuz? Dostlarım bana sahip çıktı! Canımı sıkmayın 1 lira bile ödemem” diyerek gider yaptığı ileri sürülüyor!

KİMLER KORUYUP, KOLLUYOR???

Avukat Serdar Çolak’ın Dolandırıcılık iddiaları nedeniyle firar ettiği süreçlerde yarım ve yataklık edenlerle çevirdiği işlerin araştırılması ve firar ettiği süreçte kaldığı yer ve Teknik Takibe yakalanmamak için çok yakın bir arkadaşının telefonları kullanarak iletişim kurduğu iddiaları için HTS kayıtlarının talep edilmesi istemiyor. Ayrıca, Firar süresinde iletişim halinde olduğu Hukuk camiasından yardım aldığı kişilerinde tespit edilmesi isteniyor. Halan fitne-fesat işlerle uğraştığı ileri sürülen Avukat’ın yargılama sonrasında mağdurların yüzünün gülmesi bekleniyor.

Özel Haber: Doğan Doğan/Burhaniye

Avukatlar dosyası geliyor…..

Deprem etkisi yaratacak iş birliği ve koruma kalkanı dosyası çok can yakacak!
#SERDARÇOLAK #AVUKAT #burhaniye #gömeç #dolandırıcılık #yargı #buavukatınarkasındakimlervar #balıkesir #akparti #ayvalık #serdarçolakdolancılıkdosyası #serdarçolakıkimlerkoruyor


 

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...