10 Kasım Atatürk'ü Anma Mesajı
TECO, KURBANLIK BAYİ SEÇİYOR!

TECO, KURBANLIK BAYİ SEÇİYOR!

misi 2024-06-14 SÜRMANŞET

TECO, KURBANLIK BAYİ SEÇİYOR!

MÜŞTERİYİ AYRI, DEVLETİ AYRI ALDATAN HAMLELER!

TECO Akaryakıt ’tan çıkan her bir tankerin evrakları kullanarak, aynı litre ve tutarda naylon fatura girişi yapılıp büyük komisyon karşılığında satıldığı ve Devletin milyonlarca lira vergi kaybına uğratılarak soyulduğu iddia edildi!

YAKITI BOŞALTMIŞ GİBİ YAPIP PTS KAYDI OLUŞTURUYORLAR!

TECO Akaryakıtın araçları dolumdan çıkar, İzmir’de malum kantara girer, kantar fişi, fatura alan şirkete teslim edilir! Sonra araç fatura alan şirketin sahasına gider yarım saat bekler PTS kaydı oluşturur! Sonra araç çıkar TECO’nun bayisine gider yakıtı boşaltır! Boşaltmadan sonra tekrar kantara girer, ikinci tartım fişini alır. Şirkete dolum evraklarıyla birlikte teslim edilir! İstasyon sahibi; “bu yakıt bize döküldü ve fatura alan firmaya dışardan naylon fatura girişi yapılarak satılıyor” iddialarında bulundu! Bu organizasyon TECO Akaryakıt tarafından yıllardır başka kurbanlarla da yıllarca yapmış ve Kamu denetleme kurumları bunları fark edememiş! Sistem böyle işlerken, Naylon faturadan köşeyi dönen TECO Akaryakıt, kısa zamanda büyük servet sahibi olmakla kalmamış Aliğa’da adeta dokunulmazlık kazandığı ileri sürülüyor!

BAYİLER BATIYOR TECO BÜYÜYOR!

Aliağa’da Başlayan saltanat büyümeye devam ederken, sisteme entegre olmayan bayiler arasında başlayan gerginlik sonucu birçok bayi mağdur edilerek iş göremez duruma getirilir. Teminatlarına el konur ve borcu duruma sokularak adeta nefesleri kesilir! Kantar fişlerindeki plakalar TECO’nun bu kantar fişlerini kullanarak Maliyeyi aldatıyorlar! İşte, biz bu yakıtı aldık buda kantar fişi diyorlar! Ama atladıkları bir şey var PTS kaydı! PTS kaydında bu yakıtların tamamı kurban seçilen akaryakıt istasyonlarıma döküldüğü iddia ediliyor.

DEVLETE MİLYONLARCA LİRA VERGİ KAYBI YAŞATAN FİRMAYI DEĞİL VATANDAŞINI KORUYOR!
Evet, yanlış okumadınız! TECO Akaryakıt firması hakkında çok büyük yolsuzluk dosyası ve Devletin Maliye Hazinesi milyonlarca lira naylon fatura ile tokatladığı iddia edilirken, Bu Devlet öyle büyüktür ki, kendisini tokatlayanı bile canına malına bir şey gelmesin diye korur ama yapılanı asla unutmaz! Aliağa da TECO sahibi Sarp Yalçınkaya’nın iş yerine yapılan silahlı saldırı sonrasında, devlet koruma verdiği, kapısında polis beklediği doğrudur. Bu suçluların korunduğu anlamında değerlendirilmemedir! “Devlet yarına bırakır ama yanına bırakmaz” sözünü unutmamak gerekir!

#Teco #petrolofisi #Sarpyalçınkaya #Akaryakıt #puis #Vdk #içişleribakanlığı #Naylonfatura #Masak #Epdk #petrol #Karapara #naylonfatura #esproup #masak #kom #adaletbakanlığı #aliağa #Puis #Epgis #Vdk #Petrol #aliğabelediyebaşkanlığı #aliğaticaretodası #tecobayiler #PO #entüstriyelsatış #çiçekçikantar #polisvatandaşıkoruyor
@tecopetrolculuk @Sarpyalcinkaya3 @adalet_bakanlik @AliYerlikaya @gibsosyalmedya @vdksosyalmedya @bilalsaglam3347 @nergizkadooglu @mhmt62488819 @EnesMarasali @qplusakaryakit @kadoilofficial @TERMOPET_ @TC_icisleri @AliYerlikaya @adalet_bakanlik @PSendikasi @trepgis @AltasTemizlik @tecopetrolculuk @izmirvaliligi @izmirgibiyiz @izmirbld @AliagaKaymakaml @aliagabld1952 @kom @egm

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...