10 Kasım Atatürk'ü Anma Mesajı
TİK-TOK’CU YENİ AV PEŞİNDE!

TİK-TOK’CU YENİ AV PEŞİNDE!

misi 2024-03-23 SÜRMANŞET

TİK-TOK’CU YENİ AV PEŞİNDE!

TİK-TOK’TA EVLENME TUZAĞI KURARAK ERKEKLERİ BAŞTAN ÇIKARTAN, SONRASINDA CANINA OKUYAN KADIN HAKKINDA DOLANDIRICILIK VE ŞANTAJ İDDİASIYLA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNULDU.

BUKELEMUN GİBİ KILIK DEĞİŞTİRİYOR!


TİK-TOK üzerinden değişik saç modelleri ve “küçül de cebime gir” modeli genç gösteren programlarla edata Bukalemun davranan bazı kadınlar, erkeklere tuzak kurmaya devam ediyor!

Burhaniye’de TİK-TOK işini geçim kapısına çeviren ve etik olmayan tutum ve davranışlar ile adeta kendilerini sosyal medya da pazarlayan ahlaksız kadınların yaktığı canlara her geçen gün yenileri ekleniyor. Haber merkezimize gelen ihbarlar neticesinde “sahte hesaplar ve sahte isimlerle” erkek avına çıkan kadınlar olduğu ileri sürülüyor!

Sosyal Medya üzerinden özellikle TİK-TOK’un para kazandırmak için oluşturduğu “pazarlama” yönetimi işi gücü olmayanlara cazip gelirken, kötü niyetli bazı kadınların sektörel bazda evlilik vaadiyle bekar veya evli erkekleri tuzaklarına düşürdükleri iddia edildi.
Burhaniye’de ağına düşürdüğü erkek arkadaşından milyonlarca lira çarpıp dolandırdığı iddia edilen N.Ö adlı kadının, artan şikayetler sonrasında İzmir’e geçip, saçını boyatıp, açtığı yeni hesaptan aynı “tokat” işine devam ettiği belirtiliyor. Milyonlarca lira dolandırıldığını, Altınlar, bilezikler, arabalar ve daha birçok eşya kaptıran mağdur kişinin savcılığa suç duyurusunda bulunarak “TİK-TOK’cu kadının yakalanmasını istediği öğrenildi. Erkekleri dolandıran TİK-TOK’çuları ihbar geldikçe deşifre etmeye devam edeceğiz.

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...