ASPARK PROJESİ BAŞLIYOR
TÜM’E DİKKAT EDİN…

TÜM’E DİKKAT EDİN…

misi 2020-04-03 SÜRMANŞET

SHP eski Milletvekili Yusuf Kenan Sönmez koronavirüs nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. 25 Mart 2020 tarihinde “maskesiz” ziyaret eden eski CHP Milletvekili Mehmet Tüm’de “risk” grubuna(mı) girdi?

Hiç bir tedbir almadan Corona virüs nedeniyle hayatını kaybeden eski SHP Milletvekili Kenan Sönmez'le aynı odada kalan ve Coronaya karşı hiç bir önleyici tedbir almadığı fotoğraflardan anlaşılan Mehmet Tüm'le yakın temas halinde olanların dikkatli olması ve kontrollerini yaptırmaları bekleniyor.

TÜM, Test yaptırsın...

Korona Hastası olan birini koruyucu tedbir almayan ziyaret eden Mehmet Tüm'ün acil olarak Korona virüs testi yaptırması isteniyor. Siyasi nezaket için ziyaret ettiği kişinin bugün hayatını kaybetmesi üzerine gözler CHP 25 & 26. Dönem Balıkesir Milletvekili Mehmet TÜM'e çevrildi. Tüm, Hastane ziyareti sonrasında, “ Değerli dostlar. 18. Dönem Milletvekilimiz sevgili abimiz Yusuf Kenan Sönmez e "coronavirüs" teşhisi konuldu. Şu anda Balıkesirde, Hastahanedir. Durumu ile ilgileniyorum. Gün içinde hem kendisi ile hem hekimleri ile görüştüm, durumu iyi.
Kenan abi bu tehlikeyi atlatacak moreli yerinde, tüm dostlara selam söyledi.” Diyerek paylaşım yapmıştı. Mehmet Tüm, bugün yaptığı sosyal Medya paylaşımında ise , “ ÇOK ÜZGÜNÜM. Coronavirüs’te Balıkesir Atatürk hastanesinde yatan 18. Dönem milletvekilimiz değerli abimiz Kenan Sönmez’i kayıp ettik. Çok üzgünüm. Işıklar içinde uyu Kenan abi” diyerek paylaşım yaptı.

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...